Hlavní menu

Aktualita:

Rozhodnutí výkonného výboru Fotbalové asociace ČR: Veškeré amatérské soutěže se plošně na celém území ČR ukončují.Konečné pořadí zůstává podle stavu k 8. dubnu.Kluby nepostupují ani nesestupují.

FK Agria Choceň - FK OEZ Letohrad B 5 : 0

Další utkání B muži:
SKP Slovan Moravská Třebová B - FK Letohrad, 07.06.2020 od 17:00 hod
Další domácí utkání:
FK Letohrad - FO Lanškroun B, 14.06.2020 od 10:15 hod

jednoznačná záležitost Chocně

sestavy :

FK OEZ Letohrad B : Pěnička-Černaj(63.Černohous J.),Svoboda J.,Valta,Tóth-Moravec(46.Pačínek),Dušek,Šponar,Dostál-Svoboda T.(46.Šťovíček),Černohous P.

FK Agria Choceň : Trkal-Seidenglanz(63.Hanzl,74.Smejkal V.),Lesák,Kaplan,Grůz-Baborák,Smejkal L.,Krejza,Souček-Bálek(55.Stavrevski),Šabata

branky: 29.Šabata, 36.vlastní,42. Bálek, 32. Lesák,86.Smejkal L.-PK

V 25. kole krajského přeboru zajížděla letohradská rezerva na hřiště momentálně třetího mužstva tabulky tj. FK Agria Choceň.Již samotná sestava rezervy ,přes zapojení J.Valty výrazně oslabená v porovnání s minulými čtyřmi zápasy,dávala tušit, že se s největší pravděpodobností nebude jednat o rovnocennou partii.Samotný průběh zápasu, který se stal jednoznačnou záležitostí domácích, to jen potvrdil.Faktem je, že prvních 25 minut zápasu bylo relativně vyrovnaných , poté však Chocni stačila čtvrthodinka na to, aby čtyřmi góly rozhodla o výsledku celého zápasu a druhý poločas se již v podstatě dohrával z povinnosti.
Průběh zápasu: Začátek zápasu byl oboustranně rozháraný, kdo čekal drtivý tlak domácích byl zklamán,prvních 15 minut bylo bez výraznějších šancí,za zmínku stojí šance hostujícího Černohouse v 8.min., který však šel na finální přihrávku Svobody málo důrazně a gólman domácích Trkal ji stačil sebrat,stejně tak na druhé straně Pěnička zpacifikoval nebezpečný centr Baboráka v 10.minutě , šance domácího Bálka v 19.min.v nadějné pozici skončila nedůraznou střelou do Valty,hosté opláceli pěknou střelou Černohouse v 23.min.,ke smůle hostů nad branku Trkala.
Ke konci první půlhodiny zápasu začínala Choceň získávat stále výraznější převahu.V 27.min. ještě Bálek ve vyložené šanci po centru Seidenglanze hlavou mířil těsně nad břevno, ale ve 29.min.se již poprvé napínala síť hostující branky-Smejkal svůj únik z poloviny hřiště,kdy se dostal s míčem až příliš lehce těsně k brankové čáře-zakončil přesnou přihrávkou Šabatovi a tomu stačilo jen nastavit nohu, aby placírkou poprvé skóroval podél bezmocného Pěničky.Mladým hráčům hostů jakoby docházely síly(u dorostenců druhý zápas během dne),beci rychlostně nestačili pokrývat útočníky domácích a tak se před brankou hostů rodila jedna šance za druhou.Ve 33.min.pronikl jako nůž máslem do šestnáctky Lesák a jeho důrazné zakončení znamenalo druhý gól domácích,třetí branku dává Bálek(s přispěním Totha?) ve 36.min. po centru Baboráka .V 39.min.Pěnička ještě řeší mimo pokutové území odkopem únik Šabaty, ale ve 42.min.domácí prakticky rozhodují o výsledku zápasu čtvrtým gólem, kdy zcela volný Bálek na malém vápně hlavou proměňuje ukázkový centr Součka.
Druhý poločas zápasu znamenal v podstatě pouze potvrzení stavu z poločasu prvního,Choceň se již tak důrazně nehrnula za navýšením skóre, rezerva neměla síly alespoň na částečné korigování výsledku.V čistých šancích se sporadicky objevovali pouze domácí- v 53.min.Pěnička vyráží tvrdou střelu Hanzla ,který se bez problémů dostal dovnitř vápna,v 65.min.střílí Souček z jasné pozice těsně mimo,hosté zahrozili pouze nepřesnou střelou Černohouse v 68.min nad branku,stejně tak skončil trestný kop Šponara..V 82.min ještě nevyužívá samostatný nájezd Stavrevski,jehož snahu o obstřelení Pěnička likviduje vytlačením míče mimo branku. Konečnou podobu výsledku v závěru zápasu dává Smejkal proměněním pokutového kopu ,kterým rozhodčí Cach až příliš přísně ocenil Pačínkovo bránění protihráče bez míče při rohovém kopu domácích.

Foto ze zápasu dodal: Pavel Ryšavý – Orlický deník


Text vložil: Pěnička Jiří
Slovo trenéra

Je vidět, že fotbal mezi dospělými je o něčem jiném než v dorostu. Na klucích bylo vidět, že mají za sebou ranní zápas v Moravské Třebové, takže dohrávali s křečemi a měli toho dost. Začátek jsme přitom úplně špatný neměli, jenže potom jsme dvakrát zbytečně inkasovali, čímž se projevila taková fotbalová hloupost. Myslím, že ale postupem času by se kluci měli mezi dospělými otrkat, nemají špatné momenty.
Jiří Valta, hráč Letohradu B
Převzato z www.denik.cz

 

Nabídka webhostingu

Rozpis utkání

  • 06.06.2020 09:00 | Starší elévové A | TURNAJ O PŘEBORNÍKA PKFS - Svitavy -
  • 06.06.2020 14:30 | U19 - KP | SKP Slovan Moravská Třebová - FK Letohrad
  • 06.06.2020 17:00 | A muži | FK Letohrad - FK Velké Hamry
  • 07.06.2020 09:30 | U13 - VP | FK Letohrad - SK Pardubičky
  • 07.06.2020 11:15 | U15 - VP | FK Letohrad - SK Pardubičky

Partneři