V sobotu 21.4.2018 od 10,15 hod další kolo divize C, ve kterém přivítáme na domácím hřišti celek Pardubic B. Srdečně zveme všechny fanoušky.

FK LETOHRAD z.s. B - FK AGRIA Choceň s.r.o.

Další utkání B muži:
PomezĂ­ - FK Letohrad, 22.04.2018 od 16.30 hod
Další domácí utkání:
FK Letohrad - Přelouč, 29.04.2018 od 10.15 hod

Remíza byla spravedlivým vyústěním zápasu.

FK LETOHRAD z.s. B  – FK AGRIA Choceň s.r.o. 2 : 2 ( 1 : 2 ) 1 : 2 np ( 4 : 5 )

Fakta – branky: 44. Krejčí, 65. Černohous – 9. a 18. Myšák

Rozhodčí: Raplík (Svitavy).
ŽK : 5 : 1 ( Procházka, Hynek, Černohous, Krejčí, Kříž – Šabata )
Poločas: 1 : 2

Pokutové kopy:
Letohrad: Sita, Krejčí, Hynek, Pokorný – proměnili. Lorenc, Janoušek – neproměnili.
Choceň: Baborák, Gerčák, Šabata, Krejza, Fikejz – proměnili. Smola – neproměnil.
Stav 4 : 5

Letohrad B: Satoria – Janoušek, Krejčík, Kříž, Procházka  – Dvořáček (46. Zach), Sita, Lorenc, Pokorný – Černohorský (86. Svoboda), Hynek.

Choceň : Gerčák – Baborák, Eisner, Chleboun ( 53. Krejza) , Kopecký – Hrubý ( 46. Hrubý ) , Šabata, Rozlivka ( 62.Sloupenský 90. Seidenglanz ), Smola, Fikejz – Myšák ( 85, Konárek).

Hosté do utkání vstoupili lépe a po využití rychlého protiútoku vedli od 9. minuty gólem Myšáka. V 18. minutě se hosté ujali vedení o dvě branky střelou Myšáka, kterou domácí gólman neudržel v náručí. Domácí se nevzdali a bojovností dosáhli důležitého snížení, povedeným přímým kopem Krejčího těsně před koncem prvního poločasu.
Do druhé půle vlétli domácí na hostující hráče a vypracovali si několik slibných příležitostí. Hosté tomuto tlaku čelili střídáním hráčů, měli totiž za sebou dohrávané utkání v Moravské Třebové. V 65. minutě se po přihrávce Hynka a pěkným uvolněním v pokutovém území dostal ke gólové střele domácí Černohous. Bylo vyrovnáno. Do konce utkání zahrozili hosté závarem v 85. minutě, který ale gólem neskončil. Rozhodovaly pokutové kopy, ve kterých měli větší štěstí hosté a odvážejí si z Letohradu 2 body.
Remíza byla spravedlivým vyústěním zápasu.

Milan Linhart, vedoucí mužstva FK Letohrad B: Konečně jsme navázali na naši hru z utkání s Poličkou. Sice jsme nevstoupili do utkání právě nejlépe, nabízí se srovnání s utkáním A mužstva v Jablonci nad Jizerou, kde domácí také do 20 minuty prohrávali, ale tak jako Jablonečtí i my jsme se zvedli a obrovskou bojovností vybojovali alespoň bod, za což klukům děkuji. Soupeř může lépe kombinovat, ale pokud my ke své hře přidáme bojovnost, můžeme zremizovat i zdánlivě ztracený zápas.

Text vložil: Admin

• 21.04.2018 09:30 | Bambíny | SK Ústí nad Orlicí - FK Letohrad, SK Vysoké Mýto, FK Spartak Choceň
  • 21.04.2018 10.15 | A muži | FK Letohrad - Pardubice B
  • 21.04.2018 10:00 | U19 - KP | HornĂ­ JelenĂ­ - FK Letohrad