V sobotu 21.4.2018 od 10,15 hod další kolo divize C, ve kterém přivítáme na domácím hřišti celek Pardubic B. Srdečně zveme všechny fanoušky.

MFK Chrudim B - FK LETOHRAD z.s. B

Další utkání B muži:
PomezĂ­ - FK Letohrad, 22.04.2018 od 16.30 hod
Další domácí utkání:
FK Letohrad - Přelouč, 29.04.2018 od 10.15 hod

Domácí začali utkání náporem, gólovka Langra si však cestu do sítě nenašla. V 11. minutě se již ale z vedení radovali, když Rybička obral o míč brankáře hostí Moláčka a do prázdné branky otevřel skóre. A rezerva jela dál.

MFK Chrudim B – FK LETOHRAD z.s. B 6:1 ( 2 : 0 )

Fakta – branky : : 11. a 53. Rybička, 32. Linhart, 79. Holík, 84. Kroutil, 90. vlastní  – 56. Lorenc..

Rozhodčí: Mrkvička (Opatovice n. L.).

ŽK : 0 : 1

Chrudim B: Vostradovský, Malý, Linhart, Valda, Hannich, Langr (61. Zeman), Luptovský (61. Zrůst), Opina, Andrle (76. Holík), Nadrchal (61. Žalud), Rybička (61. Kroutil).

Letohrad B: Moláček, Svoboda, Zach, Švestka, Pokorný (46. Slodičák), Černohous, Lorenc, Švercl, Uhlíř, Dvořáček, Sita.

Domácí začali utkání náporem, gólovka Langra si však cestu do sítě nenašla. V 11. minutě se již ale z vedení radovali, když Rybička obral o míč brankáře hostí Moláčka a do prázdné branky otevřel skóre. A rezerva jela dál. Skvěle kombinovala a vytvářela si šance, Nadrchal, Luptovský ani Opina je však nedokázali využít. Stav se tak podruhé měnil až po půl hodině hry, kdy trestní kop Malého našel na zadní tyči Linharta.

Obraz hry se nezměnil ani po přestávce a hned ve 48. minutě hlavičkoval do břevna Nadrchal. O dvě minuty později překopl opuštěnou branku Letohradu z 18 metrů Opina. Skóre tak posunul na 3:0 až v 53. minutě Rybička, když zužitkoval nahrávku Luptovského. Tři minuty nato však Chrudimští zaváhali při trestném kopu soupeře a Lorenc hlavou překonal Vostradovského. Po této brance rezerva MFK opět zabrala a během několika minut dvakrát nastřelila brankovou konstrukci. V 79. minutě vybídl Žalud přihrávkou střídajícího Holíka, který byl na hřišti jen několik málo minut, a ten propálil gólmana Letohradu Moláčka počtvrté. O pět minut později zvýšil Kroutil střelou do šibenice na 5:1 a konečný výsledek podtrhli v poslední minutě hostující obránci sami, když si dali vlastní branku.

Milan Linhart, vedoucí mužstva FK Letohrad B: Myslím že toto utkání byla velká škola pro naše dorostence, kteří si v tomto utkání zahráli.

Text vložil: Admin

• 21.04.2018 09:30 | Bambíny | SK Ústí nad Orlicí - FK Letohrad, SK Vysoké Mýto, FK Spartak Choceň
  • 21.04.2018 10.15 | A muži | FK Letohrad - Pardubice B
  • 21.04.2018 10:00 | U19 - KP | HornĂ­ JelenĂ­ - FK Letohrad