Hlavní menu

SKP Slovan Moravská Třebová - FK LETOHRAD z.s. B

Další utkání týmu B muži není naplánováno.

SKP Slovan Moravská Třebová – FK LETOHRAD z.s. B 5:2 (3:1)

Fakta – branky: 20. Sedláček, 33. Dokoupil, 39. a 78. Štěpánek, 81. Okleštěk – 28. a 53. Svoboda.

Rozhodčí: Jansa (Ústí nad Orlicí).

ŽK : 2 : 3

Diváci: 100

Moravská Třebová: Kryštof – Novotný, Šatník, Strouhal, Kalus – Sedláček (82. Nováček), Okleštěk, Staněk, Dokoupil (82. Polák) – Štěpánek, Masopust.
Letohrad B: Moláček – Zach, Švestka, Krejčí, Janoušek  – Pokorný, Sita, Kříž, Dvořáček (65. Macháček) – Svoboda, Lorenc.

Bohužel v důsledku marodky a studijních povinností se hostujících hráčů sešlo jen dvanáct, což pro parné odpolední počasí nebyl právě ideální počet. Hosté i domácí se i přes meteorologické podmínky od začátku pustili do běhavého fotbalu. Myslím, že diváci se měli na co dívat.
První šanci proměnil ve 20. minutě domácí Sedláček. Na to hostující Svoboda odpověděl ve 28. minutě pěknou střelou, kterou nedal domácímu brankaři šanci. Bohužel po dvou chybách v hostující obraně se stav ve 33. a 39. minutě mění na 3 : 1, a to po gólech domácího Dokoupila a Štěpánka.
V druhém poločase se po nákopu za domácí obranu podruhé prosazuje v 53. minutě hostující Svoboda nechytatelnou střelou pod břevno. Od tohoto okamžiku mají více ze hry hosté. Bohužel vyrovnávající branka nepadla, i když k ní měl blízko znovu Svoboda střelou z hranice vápna a hlavně z přímého kopu hostující Sita, ten trefuje břevno. Domácí jako zkušenější celek dokázali ze tří brejkových situací v závěru utkání proměnit dvě. V 78. minutě se Štěpánek trefuje podruhé a vše pečetí v 81. minutě Okleštěk.
Domácí dokázali svoje šance proměnit, a proto si výhru právem zaslouží.


Text vložil: Admin

 

Rozpis utkání

Partneři