FK LETOHRAD B - Horní Jelení

Další utkání týmu B muži není naplánováno.

Domácí nastupovali do utkání s vědomím , že jedině vítězství jim zajistí jistotu 12. místa v krajském přeboru, bez ohledu na závěrečné kolo.

FK LETOHRAD z.s. B – Horní Jelení 6:0 ( 3 : 0 )

Fakta – branky: 8. a 34. Pokorný, 40. Švercl, 59. Hynek, 74. Černohous, 78. Lorenc.
Rozhodčí: Raplík (Svitavy)
ŽK : 1 : 4
Poločas: 3 : 0
Diváci: 50

Letohrad B: Moláček – Zach, Krejčí, Kříž (70. Dvořáček), Janoušek – Švercl, Sita (46. Černohous), Lorenc, Pokorný (81. Macháček) – Hynek (61. Svoboda), Procházka.

Horní Jelení: Šumpík – Čermák (61. Chytka), Raich, Kabeláč, Hendrych (13. Svatoň), Pecivál, Houžvíček, Martinec, Kaňkovský (70. Kaplan), Michálek, Maštík (46. Pinkas).

Domácí nastupovali do utkání s vědomím , že jedině vítězství jim zajistí jistotu 12. místa v krajském přeboru, bez ohledu na závěrečné kolo.
Proto se od začátku utkání vrhli do útoku. Hosté ale za nimi v ničem nezaostávali , ale na rozdíl od domácích se zapomínali vracet. Šance se tvořili na obou stranách od prvních minut a už v 8. minutě domácí Pokorný střílí první branku zápasu. Na další branku si stejný hráč počkal do 34. minuty. Třetí branku domácích střílí ve 40. minutě Švercl. Hosté , kteří měli několik slibných brankových příležitostí jak v prvním tak ve druhém poločase, neměli, na rozdíl od domácích, takové štěstí a trefují pouze břevno. Rozvlnit síť domácí branky se jim za celý zápas nepodařilo. Horní Jelení bylo dopředu velmi nebezpečné, ale s návratem do obrany už to bylo o poznání horší, což domácí dokázali dokonale trestat.
Do druhého poločasu nastupovali mužstva se stejnou snahou. Domácí si chtěli pojistit výsledek a hosté svoji snahu vstřelit branku nevzdávali až do konce utkání. Letohradští hráči využili otevřené obrany hostí ještě v 59. minutě Hynkem , v 74. minutě střídajícím Černohousem a konečně v 78. minutě Lorencem. I přes porážku 6:0 si hosté zasluhují ocenění za svoji snahu až do závěrečných minut, i když už několik kol vědí, že se vracejí zpátky do A třídy.

Milan Linhart, vedoucí mužstva FK Letohrad B: Poslední utkání pardubického krajského přeboru se uskuteční na domácí půdě v pátek 19.6.2015 od 18.00 hod proti mužstvu ze Žamberka.

Text vložil: Admin

• 23.06.2018 13,00 | Starší elévové A | Miniturnaj u příležitosti 100 let fotbalu v Letohradě - FK Letohrad, FK Rychnov nad Kněžnou, FK Česká Třebová
  • 23.06.2018 13:00 | Mladší elévové A | Miniturnaj u příležitosti 100 let fotbalu v Letohradě - FK Letohrad, FK Rychnov nad Kněžnou, FK Česká Třebová
  • 23.06.2018 13:00 | Bambíny | Miniturnaj u příležitosti 100 let fotbalu v Letohradě - FK Letohrad, FK Rychnov nad Kněžnou, FK Česká Třebová, Jiskra Ústí nad Orlicí