Letohrad B - Polička 1 : 0

Další utkání týmu B muži není naplánováno.

Fakta – branky : 61. Pokorný

Rozhodčí: Halda Petr

ŽK – 0 : 1

Diváci : 65

Poločas: 0 : 0

FK Letohrad, z.s. B: Satoria – Petráček, Zach, Stejskal, Pačínek ( 56. Lorenc) – Uhlíř, Švercl , Pokorný K, Vágner (91. Janoušek)  – Slodičák (90. Černohous), Dvořáček .

Polička : Slaný – Hašek , Jílek, Vondra, Mužík  – Poul, Švec, Pazderka, Mužík – Stejskal K, Dobeš.

V neděli dopoledne letohradská rezerva sehrála velice dobré utkání proti Poličce. Z A mužstva nás posílil Stejskal a Lorenc. Od začátku utkání naši hráči nastupují s úplně jiným pojetím hry než před týdnem proti Pardubicím. Největší rozdíl je v pohybu. V prvním poločase hrozíme z protiútoků , bohužel neproměňujeme šance. Soupeř oplácí. V druhém poločase se naši dostávají na polovinu soupeře stále častěji a v 61. minutě rozhoduje utkání po krásné kombinaci středem hřiště kapitán Pokorný. V konci utkání může definitivně rozhodnout Uhlíř a po něm Lorenc ale neproměňují. Domácí mužstvo zaslouženě vítězí, měli jsme o trošku víc sil.

Linhart Milan, vedoucí mužstva Letohradu B: „ Když se chce tak to jde. Bylo se na co dívat „

Zdeněk Vacek, trenér Letohradu B: „Tentokrát musím hráče pochválit za přístup k utkání, nasazení, bojovnost. Kluci chtěli běhat a hrát. První půle byla oboustranně velmi dobrá. Sice to bylo spíše mezi vápny, ale rychlost slušná. Po změně stran už tempo opadlo, ale po pěkné akci jsme dali gól. Soupeř si v utkání nevytvořil žádnou velkou šanci, ke konci hrál vabank, přitlačil nás, nicméně vítězství jsme si vzít nenechali."

Svitavský deník: Poličští hráči netrpělivě vyhlížejí konec pokaženého jara. Nedělní dopoledne jim připravilo další rozčarování, padli s nejhorším týmem soutěže.

Text vložil: Linhart Milan

• 26.08.2017 09:00 | Starší elévové A | AGRIA CUP 2017 - U11 - Fk Hradec Králové, FK Pardubice, Bohemians 1905,FK Pardubice,MFK Vítkovice,FC Spartak Trnava, AS Trenčín, 1.FC Slovácko, FC Zbrojovka Brno, MSK Žilina, 1.FK Příbram, Zaglebia Lubin, APMT Polska, TJ Lanškroun, FK Agria Choceň, MFK Chrudim, Rakow Czestochova
  • 03.09.2017 09:00 | Starší elévové A | Memoriál p.Vitka v Chocni U11 -
  • 09.09.2017 09:00 | Starší elévové A | 1.kolo Krajského přeboru -