V sobotu 21.4.2018 od 10,15 hod další kolo divize C, ve kterém přivítáme na domácím hřišti celek Pardubic B. Srdečně zveme všechny fanoušky.

Letohrad B - Polička 1 : 0

Další utkání B muži:
PomezĂ­ - FK Letohrad, 22.04.2018 od 16.30 hod
Další domácí utkání:
FK Letohrad - Přelouč, 29.04.2018 od 10.15 hod

Fakta – branky : 61. Pokorný

Rozhodčí: Halda Petr

ŽK – 0 : 1

Diváci : 65

Poločas: 0 : 0

FK Letohrad, z.s. B: Satoria – Petráček, Zach, Stejskal, Pačínek ( 56. Lorenc) – Uhlíř, Švercl , Pokorný K, Vágner (91. Janoušek)  – Slodičák (90. Černohous), Dvořáček .

Polička : Slaný – Hašek , Jílek, Vondra, Mužík  – Poul, Švec, Pazderka, Mužík – Stejskal K, Dobeš.

V neděli dopoledne letohradská rezerva sehrála velice dobré utkání proti Poličce. Z A mužstva nás posílil Stejskal a Lorenc. Od začátku utkání naši hráči nastupují s úplně jiným pojetím hry než před týdnem proti Pardubicím. Největší rozdíl je v pohybu. V prvním poločase hrozíme z protiútoků , bohužel neproměňujeme šance. Soupeř oplácí. V druhém poločase se naši dostávají na polovinu soupeře stále častěji a v 61. minutě rozhoduje utkání po krásné kombinaci středem hřiště kapitán Pokorný. V konci utkání může definitivně rozhodnout Uhlíř a po něm Lorenc ale neproměňují. Domácí mužstvo zaslouženě vítězí, měli jsme o trošku víc sil.

Linhart Milan, vedoucí mužstva Letohradu B: „ Když se chce tak to jde. Bylo se na co dívat „

Zdeněk Vacek, trenér Letohradu B: „Tentokrát musím hráče pochválit za přístup k utkání, nasazení, bojovnost. Kluci chtěli běhat a hrát. První půle byla oboustranně velmi dobrá. Sice to bylo spíše mezi vápny, ale rychlost slušná. Po změně stran už tempo opadlo, ale po pěkné akci jsme dali gól. Soupeř si v utkání nevytvořil žádnou velkou šanci, ke konci hrál vabank, přitlačil nás, nicméně vítězství jsme si vzít nenechali."

Svitavský deník: Poličští hráči netrpělivě vyhlížejí konec pokaženého jara. Nedělní dopoledne jim připravilo další rozčarování, padli s nejhorším týmem soutěže.

Text vložil: Linhart Milan

• 21.04.2018 09:30 | Bambíny | SK Ústí nad Orlicí - FK Letohrad, SK Vysoké Mýto, FK Spartak Choceň
  • 21.04.2018 10.15 | A muži | FK Letohrad - Pardubice B
  • 21.04.2018 10:00 | U19 - KP | HornĂ­ JelenĂ­ - FK Letohrad