Netradičně v sobotu 24.8. v 10.15 hod. zápas B mužstva proti Žichlínku.

Letohrad B - Polička 1 : 0

Další utkání B muži:
FK Letohrad B - Fotbal Žichlinek, 24.08.2019 od 10:15 hod

Fakta – branky : 61. Pokorný

Rozhodčí: Halda Petr

ŽK – 0 : 1

Diváci : 65

Poločas: 0 : 0

FK Letohrad, z.s. B: Satoria – Petráček, Zach, Stejskal, Pačínek ( 56. Lorenc) – Uhlíř, Švercl , Pokorný K, Vágner (91. Janoušek)  – Slodičák (90. Černohous), Dvořáček .

Polička : Slaný – Hašek , Jílek, Vondra, Mužík  – Poul, Švec, Pazderka, Mužík – Stejskal K, Dobeš.

V neděli dopoledne letohradská rezerva sehrála velice dobré utkání proti Poličce. Z A mužstva nás posílil Stejskal a Lorenc. Od začátku utkání naši hráči nastupují s úplně jiným pojetím hry než před týdnem proti Pardubicím. Největší rozdíl je v pohybu. V prvním poločase hrozíme z protiútoků , bohužel neproměňujeme šance. Soupeř oplácí. V druhém poločase se naši dostávají na polovinu soupeře stále častěji a v 61. minutě rozhoduje utkání po krásné kombinaci středem hřiště kapitán Pokorný. V konci utkání může definitivně rozhodnout Uhlíř a po něm Lorenc ale neproměňují. Domácí mužstvo zaslouženě vítězí, měli jsme o trošku víc sil.

Linhart Milan, vedoucí mužstva Letohradu B: „ Když se chce tak to jde. Bylo se na co dívat „

Zdeněk Vacek, trenér Letohradu B: „Tentokrát musím hráče pochválit za přístup k utkání, nasazení, bojovnost. Kluci chtěli běhat a hrát. První půle byla oboustranně velmi dobrá. Sice to bylo spíše mezi vápny, ale rychlost slušná. Po změně stran už tempo opadlo, ale po pěkné akci jsme dali gól. Soupeř si v utkání nevytvořil žádnou velkou šanci, ke konci hrál vabank, přitlačil nás, nicméně vítězství jsme si vzít nenechali."

Svitavský deník: Poličští hráči netrpělivě vyhlížejí konec pokaženého jara. Nedělní dopoledne jim připravilo další rozčarování, padli s nejhorším týmem soutěže.

Text vložil: Linhart Milan

• 21.08.2019 18:00 | U19 - KP | FK Letohrad - FC Hlinsko
  • 21.08.2019 18:00 | U13 - VP | Jiskra 2008 Králíky - FK Letohrad - příprava
  • 24.08.2019 09:00 | Starší elévové A | International TROPHY CUP U11 v Chotěboři - FC Sellier & Bellot Vlašim, MFK Chrudim, FC Chotěboř, FC Slovan Havlíčkův Brod, FC Sparta Brno, SC Xaverov, FK Letohrad, FC Žďas Žďár nad Sázavou, FK Náchod, TJ Svitavy