FK Letohrad B - Ústí nad Orlicí B 2 : 0

Další utkání týmu B muži není naplánováno.

Fakta – branky : 51. Černohous, 82. Stejskal Dominik

Rozhodčí: Lukes.

ŽK – 3 : 3

Diváci : 50

Poločas: 0 : 0

FK Letohrad, z.s. B: Ehrenberger – Uhlíř, Stejskal Jakub, Pačínek, Janoušek – Dvořáček, Švercl, Pokorný, Sita, Stejskal Dominik (86. Svoboda) – Černohous.

Ústí nad Orlicí B: Krátký – Kalousek ( 84. Novák), Šebrle, Vacek, Kopecký – Fikejz , Pirkl , Motl , Procházka, Krumer ( 79. Grunta) – Heger.

V neděli dopoledne letohradská rezerva přivítala na hřišti v Mistrovicích, z důvodu rekonstrukce vlastního hřiště, hráče Ústí nad Orlicí B. Z A mužstva nám pomohli Stejskal Jakub. Začátek zápasu začali lépe domácí a vytvořili si během prvního poločasu několik slibných příležitostí ale branka nepadla. Šest minut po zahájení druhého poločasu se k míči dostal sám před brankaře hostujícího mužstva, aktuální střelec Černohous, který se kličkou zbavil vyběhnutého brankaře hostí a dává první branku utkání. Poté se do hry dostávají i hosté a zatlačili na domácí mužstvo s cílem vyrovnat utkání, v tom jim zabránila jak naše obrana tak domácí brankař. V 82. minutě konečně domácí mužstvo využívá otevřené hostující obrany a Dominik Stejskal zvýšil na konečných 2 : 0. O zápasu bylo rozhodnuto. V průměrném zápasu si domácí zaslouženě připisují tři body. Poslední zápas nás čeká příští týden ve Vysokém Mýtě.

Text vložil: Linhart Milan

• 26.08.2017 09:00 | Starší elévové A | AGRIA CUP 2017 - U11 - Fk Hradec Králové, FK Pardubice, Bohemians 1905,FK Pardubice,MFK Vítkovice,FC Spartak Trnava, AS Trenčín, 1.FC Slovácko, FC Zbrojovka Brno, MSK Žilina, 1.FK Příbram, Zaglebia Lubin, APMT Polska, TJ Lanškroun, FK Agria Choceň, MFK Chrudim, Rakow Czestochova
  • 03.09.2017 09:00 | Starší elévové A | Memoriál p.Vitka v Chocni U11 -
  • 09.09.2017 09:00 | Starší elévové A | 1.kolo Krajského přeboru -