Kunčina - FK Letohrad B 2 : 3

Další utkání B muži:
FK Letohrad - Nasavrky, 24.09.2017 od 10:15 hod

Fakta – branky :23. Tlustoš(PK), 46.Brychta  – 4. Svoboda, 20. Pokorný, 33. Lorenc

Rozhodčí:Hořínek Lukáš .

ŽK – 1 : 2

Diváci :160

Poločas: 1 : 3

FK Letohrad, z.s. B: Stejskal Dominik – Černohorský, Petráček, Pačínek, Vaníček – Janoušek Michal, Sita, Pokorný, Lorenc, Dvořáček (89.Janoušek Martin) – Svoboda (77. Černohous).

Kunčina: Hutira – Pagáč (46. Zeman), Eliáš, Pešava (46.Kaláb ),Šejnoha -Švanda, Sedláček, Brychta,Tlustoš – Šmehlík (46.Brychta Ondřej ), Spálenský.

V neděli odpoledne letohradská rezerva zavítala do pěkného nového areálu v Kunčině u Moravské Třebové. Z A mužstva byl Sita. Celý první poločas byli hosté jasně lepším týmem a vstřelili domácím tři branky a mohli přidat i další. Domácí snížili penaltou za ruku v pokutovém území. Do druhého poločasu nastoupili domácí hned se třemi změnami v sestavě a hned na začátku se jim podařilo snížit na rozdíl jediné branky. Od tohoto okamžiku bylo na hřišti jen jedno mužstvo a to domácí. Zatlačilo hosty před jejich pokutové území a vytvořilo si do konce utkání nejméně pět vyložených příležitostí. Proti byl náš brankář, tyč a nebo úplně v závěru, přestřelení branky ze dvou metrů. Hostům se podařily asi tři výpady , které měli také skončit brankou a standartní situace skončila na břevně.

Že si odvážíme tři body, za to můžeme poděkovat štěstí a brankaři. Znovu se ukázalo jaký krásný je fotbal. Stačí chvíle nepozornosti a podcenění a najednou mužstvo , které předtím vládlo na hřišti se 45. minut marně snaží dostat do zápasu. Domácí by si za druhý poločas remízu zasloužili. Je to pro nás velké ponaučení do dalších zápasů.

V neděli se představíme poprvé na domácím hřišti, tak ať si před fanoušky proti Pomezí neuděláme ostudu. Myslím že se na nás přijdou podívat , když jsme po čtyřech kolech na druhém místě, což tady hodně dlouho nebylo.

Text vložil: Linhart Milan

• 23.09.2017 09:00 | Starší elévové A | 3.kolo Krajského přeboru v Letohradě - FK Letohrad, FK Pardubice A, FK Pardubice B, TJ Svitavy
  • 23.09.2017 09:00 | Mladší elévové A | 3.kolo Krajského přeboru v Letohradě - FK Letohrad, FK Pardubice A, FK Pardubice B, TJ Svitavy
  • 23.09.2017 11:15 | U13 - VP | Prosetí­n - FK Letohrad