FK Letohrad B - Horní Ředice 0 : 1

Další utkání týmu B muži není naplánováno.

Fakta – branky : 50. Dujsík

Rozhodčí: Depeš Michal

ŽK – 4 : 3

Diváci : 60

Poločas: 0 : 0

FK Letohrad, z.s. B: Stejskal – Vaníček, Pačínek, Petráček, Černohorský – Procházka, Dvořáček (70. Černohous), Preclík Denis, Sita, Hiller (86. Janoušek Michal) – Slodičák.

Horní Ředice: Černý Jakub – Kopa, Machatý, Skalický,Mráz – Březina, Dědič (90. Valenta), Klír, Englich (46.Krejcar) – Dujsík, Vrátil (61. Hrubý)

V neděli dopoledne letohradská rezerva přivítala na hlavním hřišti v Letohradu nováčka v 1.A třídě, hráče z Horní Ředice. Z A mužstva nám pomohli Preclík Denis, Slodičák, Sita, Hiller. Utkání začali lépe hosté a dvacet minut se odehrával v jejich režiji. Měli i šanci ale jejich hráč jen lechce tečoval centr před prázdnou brankou. V dalších minutách se hra začala vyrovnávat a ke slovu se začali dostávat i domácí. Na obou stranách se daří kombinace před pokutové území ale finální přihrávka je většinou zblokována pozornou obranou. Bohužel vstup do druhého poločasu se daří v 50. minutě hráčům hostujícího týmu. Nedáš dostaneš. Naši šanci hlavou k tyči hostující brankář vyrazil a z následného protiútoku se prosazuje hlavou nekrytý Dujsík. V té době ještě nikdo netušil že to bude rozhodující branka zápasu. Hosté se stahují na svoji polovinu a hrozí z protiútoků. Domácí buší do obětavé ale mnohdy děravé obrany hostí. Ale nedaří se vstřelit branku. Jasné šance neproměňují, jak domácí, tak hostující tým. Hostující tým si odváží tři body, dal branku. Domácí sice měli převahu a jasné šance ale branka hostujícího týmu byla zakletá.

Text vložil: Linhart Milan

• 23.06.2018 13,00 | Starší elévové A | Miniturnaj u příležitosti 100 let fotbalu v Letohradě - FK Letohrad, FK Rychnov nad Kněžnou, FK Česká Třebová
  • 23.06.2018 13:00 | Mladší elévové A | Miniturnaj u příležitosti 100 let fotbalu v Letohradě - FK Letohrad, FK Rychnov nad Kněžnou, FK Česká Třebová
  • 23.06.2018 13:00 | Bambíny | Miniturnaj u příležitosti 100 let fotbalu v Letohradě - FK Letohrad, FK Rychnov nad Kněžnou, FK Česká Třebová, Jiskra Ústí nad Orlicí