FK Letohrad B - Horní Ředice 0 : 1

ŽK – 4 : 3

Diváci : 60

Poločas: 0 : 0

FK Letohrad, z.s. B: Stejskal – Vaníček, Pačínek, Petráček, Černohorský – Procházka, Dvořáček (70. Černohous), Preclík Denis, Sita, Hiller (86. Janoušek Michal) – Slodičák.

Horní Ředice: Černý Jakub – Kopa, Machatý, Skalický,Mráz – Březina, Dědič (90. Valenta), Klír, Englich (46.Krejcar) – Dujsík, Vrátil (61. Hrubý)

V neděli dopoledne letohradská rezerva přivítala na hlavním hřišti v Letohradu nováčka v 1.A třídě, hráče z Horní Ředice. Z A mužstva nám pomohli Preclík Denis, Slodičák, Sita, Hiller. Utkání začali lépe hosté a dvacet minut se odehrával v jejich režiji. Měli i šanci ale jejich hráč jen lechce tečoval centr před prázdnou brankou. V dalších minutách se hra začala vyrovnávat a ke slovu se začali dostávat i domácí. Na obou stranách se daří kombinace před pokutové území ale finální přihrávka je většinou zblokována pozornou obranou. Bohužel vstup do druhého poločasu se daří v 50. minutě hráčům hostujícího týmu. Nedáš dostaneš. Naši šanci hlavou k tyči hostující brankář vyrazil a z následného protiútoku se prosazuje hlavou nekrytý Dujsík. V té době ještě nikdo netušil že to bude rozhodující branka zápasu. Hosté se stahují na svoji polovinu a hrozí z protiútoků. Domácí buší do obětavé ale mnohdy děravé obrany hostí. Ale nedaří se vstřelit branku. Jasné šance neproměňují, jak domácí, tak hostující tým. Hostující tým si odváží tři body, dal branku. Domácí sice měli převahu a jasné šance ale branka hostujícího týmu byla zakletá.

Text vložil: Linhart Milan

• 21.10.2017 09:00 | Starší elévové A | 7.kolo Krajského přeboru v Letohradě - FK Letohrad, FK Pardubice B, Jiskra Ústí/SKP Sn Mor.Třebová, FO Lanškroun
  • 21.10.2017 09:00 | Mladší elévové A | 7.kolo Krajského přeboru v Letohradě - FK Letohrad, FK Pardubice B, Jiskra Ústí/SKP Sn Mor.Třebová, FO Lanškroun
  • 21.10.2017 09:30 | Bambíny | 6.kolo Krajské soutěže v Lukové - TJ Luková, FK Letohrad, Sokol Libchavy
  • 21.10.2017 10:00 | U15 - VP | Moravany/Dačice - FK Letohrad
  • 21.10.2017 10:15 | U19 - KP | volný los - ?

Partner fotbalového klubu FK Letohrad