Pardubičky - FK Letohrad B 2 : 7

Další utkání týmu B muži není naplánováno.

Fakta – branky : 43. Svatoň, 88. Münzberger – 8. Pokorný, 29. Slodičák, 41., 48. a 61. Sita, 86. vlastní, 90. Černohous

Rozhodčí: PAPÁČEK.

ŽK – 1 : 2

Diváci : 40

Poločas: 1 : 3

FK Letohrad, z.s. B: Moláček – Černohorský (71. Vaníček), Petráček, Pačínek, Mich. Janoušek – Procházka (63. Mar. Janoušek), Sita, Pokorný (77. J. Preclík), D. Preclík (82. Černohous) – Slodičák, Dvořáček (67. Stejskal).

Pardubičky:Zahradník (72.Vahlström)  – Martan (53. Froš), Münzberger, Svatoň, Buš (46.Svoboda) – Libánský, Svoboda, Kříž (46. Šprachta), Rezek – Jonáš (72.Mareček), Karvánek.

V neděli po obědě letohradská rezerva zavítala do Pardubic na zachovalé hřiště SK Pardubiček. Z A mužstva byl Sita, Slodičák, Preclík Denis a brankař Moláček. Vůbec nám nevyšel úvod zápasu. Během deseti minut se domácí dostali nejméně do pěti šancí a jednou zvonila tyč. Jejich záloha a útočníci procházeli našimi řadami jako nůž máslem. Jejich snažení v osmé minutě při našem protiútoku přibrzdil brankou kapitán Pokorný. Hra se začala pomalu vyrovnávat a zvrat se začal rýsovat po 29. minutě ,kdy znovu z rychlého protiútoku skóroval Slodičák. Domácím začala váznout spolupráce a vracení se do své obrany. Hosté je trestají třetí brankou ve 41. minutě, kdy si zadělal první brankou na svůj hattrick Sita. Před koncem poločasu ve 43. minutě konečně domácí vtřelili branku. O přestávce je slyšet z kabiny domácích bouřlivá atmosféra. Na začátku druhého poločasu domácí vystřídali hned dva hráče. Bohužel pro ně se ve 48. minutě svým druhým gólem zapisuje do střelecké listiny znovu Sita. Zápas je rozhodnut. V 61. minutě Sita dokončuje svuj čistý hattrick. Hosté i domácí na trávník vypouštějí hráče z laviček. Přesto skóre na straně hostujícího týmu utěšeně narůstá i s přispěním vlastní branky domácích a těsně před hvizdem zakončuje zápas sedmou brankou Černohous, když ještě chvíli předtím z přímého kopu dávají svoji druhou branku domácí.

Co dodat. Po čtyřech pěkných ale výsledkově nepovedených utkáních konečně naplno bodujeme a ještě s tak výrazným skóre. Paradoxem je, že to není po úplně vydařené hře ale prostě nám tam dnes spadlo až na jednu tyč vše. Divák který by odešel před desátou minutou prvního a vrátil se v druhém poločasu by si musel připadat jak v jiném světě. Domácí po začátku mohli klidně vést tři nula a nikdo by se vůbec nedivil.

Text vložil: Linhart Milan

• 15.12.2018 10:00 | Mladší elévové A | Halový turnaj U9 ve Vysokém Mýtě -
  • 15.12.2018 13:00 | Starší elévové A | Halový turnaj U11/U10 v Holicích -
  • 16.12.2018 09:00 | Bambíny | Halový turnaj U7 v Letohradě -