Srdečně zveme všechny naše členy na valnou hromadu našeho zapsaného spolku, která se uskuteční v pátek 25.1.2019 v klubovně hokejbalového klubu na stadioně v Letohradě. Drobné občerstvení zajištěno.

Letohrad B - Načešice 4 : 3 (np)

Další utkání týmu B muži není naplánováno.

Fakta – branky : 4. Procházka, 37. Jirásek (vlastní), 79. Černohous – 49., 64. Mládek, 75. Kodera.

Rozhodčí: PAPEŽÍK Jakub.

ŽK – 3 : 2

Diváci : 50

Poločas: 2 : 0

FK Letohrad, z.s. B: Satoria – Černohorský, Stejskal, Petráček, Janoušek (90. Janoušek Martin) – Dvořáček, Pokorný „K“, Švercl, Procházka, Slodičák Petr (90. Svoboda)  – Černohous (80. Slodičák Jan).

Načešice: Novák – Jirásek, Mládek „K“, Pilný (60.Tlapák), Tomčík – Šafránek, Kodera, Jirásek Aleš, Marek (90. Rohlík) – Svoboda, Jirásek Filip (82.Stehlík).

V sobotu dopoledne letohradská rezerva přivítala celek z Načešic. Z A mužstva nás posílili Stejskal a brankař Satoria. Z dorostu Slodičák Jan. Úvod zápasu vyšel lépe domácím. Ve čtvrté minutě se konečně někdo z domácích odhodlal vystřelit před vápnem a byla z toho branka, kterou zařídil Procházka. Za půl hodiny se sami hosté posílají do dvoubrankového manka, nepovedenou malou domů. Domácím se nepodařilo hostující celek v prvním poločase dorazit třetí brankou. Bohužel druhý poločas se odvíjel v režii hostujícího mužstva. Hned na začátku snížení, za čtvrt hodiny vyrovnání a za dalších deset minut se hosté ujímají vedení. Naštěstí se za čtyři minuty domácí celek po pěkné akci dočkal vyrovnání Černohousem. Poté už se oba celky prostřídali k penaltám. Za domácí začátek penalt katastrofa, dvakrát netrefujeme branku. Hosté vedou 2 : 0. Naštěstí máme v brance Satoriu, který i přes zranění odčinil svoji chybu v utkání a dovedl domácí celek ke dvou bodům, samozřejmě s pomocí domácích hráčů , kteří se už nemýlili.

Vlastně jsme ztratili jeden bod. Znovu si nepohlídat doma vedení 2 : 0 proti celku , kterým velké hřiště nevyhovovalo je špatně. Oproti podzimu nemáme střed hřiště. Jen nakopáváme dopředu a to nám není vlastní. Kondice se taky vytratila. Do konce je ještě pět kol, ve hře je patnáct bodů, teoreticky můžeme ještě spadnout. Příští zápas bude v neděli v Horních Ředicích , tam se nevyhrává. Odjezd je ve 14.45.

Text vložil: Linhart Milan

• 20.01.2019 09:00 | Starší elévové A | Halový turnaj U11 v Heřmanově Městci -
  • 20.01.2019 13:00 | Mladší elévové A | Halový turnaj U9 v Holicích -
  • 26.01.2019 09:00 | Starší elévové A | Halový turnaj U10 v Chrudimi -