Srdečně zveme všechny naše členy na valnou hromadu našeho zapsaného spolku, která se uskuteční v pátek 25.1.2019 v klubovně hokejbalového klubu na stadioně v Letohradě. Drobné občerstvení zajištěno.

Rosice nad Labem - FK Letohrad B 3 : 0

Další utkání týmu B muži není naplánováno.

Fakta – branky : 10.Bartoš, 58. Pokorný, 74. Vojíř.

Rozhodčí: Zavřel Aleš.

ŽK – 2 : 1

Diváci : 100

Poločas: 1 : 0

Rosice nad Labem: Nahálka „K“ – Voleský, Lejsek, Růžička, Pešek Jiří (76. Jantovský) – Pokorný, Prokůpek, Fidler, Bartoš – Vojíř (85. Haan), Pešek Marek (44. Rousek).

FK Letohrad, z.s. B: Vaníček – Vencl, Pávek, Petráček, Pačínek – Mařík, Polzer, Procházka, Černohous – Hynek „K“, Svoboda.

V sobotu odpoledne letohradská rezerva zavítala k nováčkovy soutěže, mužstvu z Rosic nad Labem. Bohužel ve stejný čas hrálo A mužstvo doma a dopoledne dorost v Libchavách. Znovu se to odrazilo na naší sestavě. Bohužel se domácí ujali vedení už v 10. minutě a to podle mě rozhodlo zápas. Naše mužstvo se těžce dostávalo do zápasu a naše dvě šance po rozích zůstaly nevyužity. Ve druhém poločase domácí po našich hrubých chybách pojistili svoje vedení a zápas zaslouženě dotáhli do vítězného konce.

Zápas se nepovedl celému mužstvu. Na dorostence dosedla únava z dopoledního zápasu a zbytek se nemohl dostat do tempa a kombinace. Nebyl to odevzdaný zápas ale prostě to nešlo.

Text vložil: Linhart Milan

• 20.01.2019 09:00 | Starší elévové A | Halový turnaj U11 v Heřmanově Městci -
  • 20.01.2019 13:00 | Mladší elévové A | Halový turnaj U9 v Holicích -
  • 26.01.2019 09:00 | Starší elévové A | Halový turnaj U10 v Chrudimi -