Přípravný zápas A mužstva – sobota 1.2. od 10:00 UMT Litomyšl Jiskra Litomyšl – FK Letohrad

FK Letohrad B - Načešice 6 : 2

Další utkání B muži:
FK Letohrad - 1.FC Žamberk A - UMT Letohrad, 01.03.2020 od 00:00 hod

Fakta – branky : 20., 69. Petráček, 23. Hynek, 79. Lorenc, 82., 87. Procházka Jakub – 68. Novák, 73. Kodera.

Rozhodčí: SVĚDIROCH Miroslav.

ŽK – 1 : 3

Diváci : 50

Poločas: 2 : 0

FK Letohrad, z.s. B: Vyšohlíd – Dvořáček (79. Procházka Jakub), Vaníček, Stejskal, Petráček – Filip ( 46. Hiller), Pokorný, Preclík, Černohous ( 61. Beneš) – Svoboda (74. Vencl), Hynek „K“ ( 46. Lorenc).

Načešice: Gajdošík – Jirásek, Kopa, Novák, Šafránek – Tomčík, Jirásek „K“, Kraibich ( 74. Žák), Kodera ( 82. Stehlík) – Dobrovolný, Marek.

V neděli dopoledne letohradská rezerva přivítala tým Načešic. Před odjezdem A týmu nám tři jeho hráči z lavičky vypomohli a jeden z dorostu. Od začátku jsme měli více ze hry a to se projevilo ve dvacáté a dvacáté třetí minutě. Nejdříve hlavou po rohu skóroval Petráček a potom chybu v rozehrávce soupeře po přihrávce Svobody trestá Hynek. Velice příjemný a dlouho nevídaný vstup do zápasu. Ve druhém poločase se domácí mužstvo snaží kontrolovat hru a nepustit soupeře do brankové příležitosti, to se dvacet dva minut před koncem utkání nedaří. Soupeř snižuje na rozdíl jediné branky. O minutu později náš roh a Petráček kopíruje branku z prvního poločasu. Uplynou čtyři minuty a soupeř opět snižuje. Za šest minut předvádí domácí nejhezčí akci utkání. Hiller obchází čtyři hráče soupeře a míč předloží Lorencovi, který nechytatelně skóruje. Jedenáct minut před koncem přichází střídání v týmu domácích. Na hřiště se po dlouhodobém zranění vrací Procházka Jakub. To ještě netuší, že je možné za tak krátkou dobu vstřelit dvě branky a třetí šanci dát těsně vedle. Domácí tým zaslouženě vysoko vítězí.

Touto výhrou se dostáváme z posledního místa tabulky. Za týden jedeme do Kunčiny potvrdit nebo ztratit toto umístění.

Text vložil: Linhart Milan

• 01.02.2020 10:00 | A muži | Jiskra Litomyšl - FK Letohrad - příprava - UMT Litomyšl
  • 01.02.2020 12:00 | U19 - KP | FK Agria Choceň - FK Letohrad - příprava - UMT Choceň
  • 08.02.2020 09:00 | Bambíny | Halový turnaj v Letohradě -
  • 08.02.2020 11:00 | U19 - KP | FK Letohrad - FK Česká Třebová - příprava - UMT Letohrad
  • 08.02.2020 16:00 | A muži | SK Hranice - FK Letohrad - příprava - UMT Ústí n.O.