Kunčina - FK Letohrad B 3 : 2

Další utkání týmu B muži není naplánováno.

Fakta – branky : 22. Brychta, 74. Pagáč, 90. Šmehlík  – 29. Černohous, 38. Švercl.

Rozhodčí: VOJTA Jan.

ŽK – 0 : 2

Diváci : 50

Poločas: 1 : 2

Kunčina: Hutira – Spálenský, Hlaváček, Sedláček, Pagáč (74.Šabacký) – Šejnoha, Brychta „K“, Pagáč, Kalina (84. Scholze) – Pešava, Šmehlík (90.+2 Papežík).

FK Letohrad, z.s. B: Vyšohlíd – Dvořáček, Stejskal, Pačínek „K“ , Vaníček – Smíšek, Preclík, Švercl, Černohous – Svoboda, Procházka Jakub.

V sobotu odpoledne letohradská rezerva zavítala do Kunčiny. Znovu nás bylo tak akorát. Domácí mužstvo začalo náporem a vytvořilo si i několik příležitostí, kdy míč míjel jen o fous naši branku. Podařilo se jim to, až po rohovém kopu ve dvacáté druhé minutě. Naštěstí vedení udrželi jen sedm minut, kdy se z naší útočné akce trefil Černohous. Ani ne za deset minut parádní střelou z dvaceti metrů trefuje šibenici domácí branky Švercl. Vedeme a domácí se v obraně totálně sesypali. Přicházejí rozhodující okamžiky zápasu. Hostujícímu mužstvu sr i přes několik totálních příležitostí nedaří vsítit branku. Nedáváme domácím , podle mě, rozhodující úder. Po přestávce se domácí uklidnili a začali se pokoušet o zvrat v zápasu. Až do 74. minuty se jim to nedaří a hostují do té doby zahazují nejméně dvě jasné šance. Domácí v uvedené minutě vyrovnávají hlavou. Stále se tlačí do útoku ale stále se jim nedaří strhnout vedení na svoji stranu. To přichází až z posledního útoku domácích. Ztráta ve středu hřiště, lehký přechod přes obranu a střela z úhlu na protější tyč. Je rozhodnuto v devadesáté minutě. Totální zklamání. K dovršení všeho nám tuto branku střílí hráč od poločasu kulhající, stěžující si na bolest kolena a křeče.

Byl to náš nejhorší zápas co se týká proměňování šancí. Takové jasné tutovky se prostě alespoň ve 30 až 50 procentech musí proměňovat nebo potom přijde trest a ten přišel. Nechci snižovat hru domácích , co se týká útoku myslím víc než dobrý ale jejich obrana. Proto jsou tam kde jsou. Ale bohužel jsme to nedokázali využít. Porážíme týmy z popředí tabulky a nedokážeme si poradit se soupeřem , který je na lopatě. Proto jsme tam kde jsme , poslední. Máme ještě dva zápasy na to se pokusit odpoutat od posledního místa, i když to není už plně v našich hlavách a nohou. Musíme vyhrát, jak příští neděli ve 14.00 hod. doma nad Rosicemi nad Labem tak v posledním zápase v Ústí nad Orlicí, přesun termínu se nekoná hraje se normálně v neděli od 17.00 hod. A čekat na klopýtnutí Kunčiny. Je to na vás kluci.

Text vložil: Linhart Milan

• 24.08.2019 09:00 | Starší elévové A | International TROPHY CUP U11 v Chotěboři - MFK Chrudim, FC Chotěboř, FC Slovan Havličkuv Brod, FC Sparta Brno, SC Xaverov, FK Letohrad, FC Vlašim
  • 07.09.2019 08:00 | Mladší elévové A | -
  • 10.09.2019 13:00 | Mladší elévové A | 1.předkolo Ondrašovka cup 2019/2020 -