FK Letohrad B - Březová nad Svitavou 4 : 0

TJ Sokol Opatovec - FK Letohrad B, 31.08.2019 od 17:00 hod
Další domácí utkání:
FK Letohrad B - TJ Sokol České Heřmanice, 08.09.2019 od 10:15 hod

Fakta – branky : 9., 39. Peřina, 47. Chládek, 77. Krejčí.

Rozhodčí: RAMBOUSEK Josef.

ŽK – 1 : 0

Diváci : 50

Poločas: 2 : 0

FK Letohrad, z.s. B: Vyšohlíd – Preclík, Vaníček, Krejčí, Šponar (69. Dvořáček) – Pokorný ( 62. Černohorský), Chládek ( 82. Černohous), Švercl „K“, Peřina, Beneš (54. Hiller) – Procházka (74. Mařík).

Březová nad Svitavou: Milota – Stupka Michal (72. Cuhel), Lidmila, Dufek, Macek „K“ – Kučera, Jež (55. Hynek), Stupka Jan (84. Bureš), Ducháček – Milota (84. Štoudek), Bednář.

V neděli dopoledne letohradská rezerva přivítala v nové soutěži 1.B třída mužů-skupina B tým z Březové nad Svitavou. Byl to souboj mužstva spadlého o třídu níž s mužstvem, které naopak postoupilo. Od začátku jsme měli více ze hry a hned v deváté minutě po dlouhém náběhu poprvé za Letohrad otevírá skóre Peřina. Další branku přidává po velice dobré střele ze střední vzdálenosti o půl hodiny později.To je tak vše co stojí za zaznamenání v prvním poločase. Do druhého se nám vstup povedl znovu. Po pouhých dvou minutách přidává třetí branku Chládek. V této chvíli je utkání rozhodnuto. Hosté se soustřeďují na obranu a naši hráči se snaží tento obraný blok prorazit. To se povedlo až v 77. minutě na stoperu hrajícím Krejčím. Od hostí stojí za zmínku je pumelice do břevna z přímého kopu. Domácí tým zaslouženě vysoko vítězí.

Touto výhrou úspěšně vstupujeme do soutěže. Herně to sice někdy skřípalo ale výsledkově můžeme být spokojeni. Mužstvo si musí po několika odchodech a naopak příchodech nových hráčů sednout. Chtěl bych popřát mnoho úspěchů hráčům kteří od nás odešli – Stejskal a Hynek do Žamberka, a Janoušek do Kunvaldu. A přivítat nové – Peřina z Mistrovic a Šponar Miroslav z Těchonína. Další zápas nás čeká příští sobotu na hřišti Semanína.

Text vložil: Linhart Milan

• 25.08.2019 17:00 | A muži | TJ Dvůr Králové nad Labem - FK Letohrad