Přípravný zápas A mužstva – sobota 1.2. od 10:00 UMT Litomyšl Jiskra Litomyšl – FK Letohrad

Semanín - FK Letohrad B 2 : 2 (PK 1:2)

Další utkání B muži:
FK Letohrad - 1.FC Žamberk A - UMT Letohrad, 01.03.2020 od 00:00 hod

Fakta – branky : 76. Bednár, 86. Dvořák  – 19. Vencl, 50. Procházka Jakub.

Rozhodčí: VAŘEJČKO Ondřej.

ŽK – 1 : 0

Diváci : 80

Poločas: 0 : 1

Semanín: Kašpar – Tomeš (56. Sokol), Flídr, Nešický, Hajdari, Bednár (86. Herynek), Urbanec, Dvořák „K“, Petr, Švihálek, Kovář.

FK Letohrad, z.s. B: Vyšohlíd – Šponar Miroslav (54. Dvořáček), Vaníček, Procházka Filip, Vencl  – Černohorský, Peřina (84. Černohous), Švercl – Procházka Jakub (68. Pokorný) , Beneš, Mařík.

V sobotu odpoledne letohradská rezerva zavítala do Semanína. Hosté se od začátku snažili kombinací přehrát domácí mužstvo , ale vázla finální přihrávka. Odpovědnost na sebe vzal dorostenec, krajní obránce Vencl a povedenou skákavou střelou překonal domácího brankaře. Další šance na sebe nenechaly dlouho čekat. Dvakrát zahrozil hostující Beneš. Poprvé trefil tyč a zanedlouho břevno. Povedený vstup do druhého poločasu už po pěti minutách zařídil únikem Procházka Jakub. Navýšit vedení se bohužel ve vyložené šanci nepodařilo Černohorskému. Hosté se nepochopitelně stahují do hluboké obrany a domácí toho využívají náporem, který po tyči a netrefení prázdné branky vrcholí snížením domácím Bednárem. Čtyři minuty před koncem domácí kapitán Dvořák, sám ve vápně hostů vystřihne nůžky a je srovnáno. Jde se do penalt, které končí lépe pro hostující tým.

Závěrem. Letohrad po průběhu utkání ztratil bod.

14.10. 2017 ještě v 1.A třídě , kdy jsme také hráli v Semaníně. Ztrácíme dokonce po vedení 3:1 z 55. minuty dva body. Toto utkání mnozí hráči, kteří hráli včera pamatují ale jak se zdá zkušenosti se nabírají pomalu.

Slovo trenéra Františka Zemana:

Nezvládli jsme konec utkání.

V prvním poločase jsme měli více ze hry, ale z několika šancí(tyč, břevno,) se bohužel ujmula jen jedna povedená střela Jakuba Vencla. Na začátku druhé půle jsme přidali druhou branku po úniku Procházky. Poté jsme několik slibných šancí nedotáhli k brankovému efektu .To jakoby domácí nakoplo, začali bojovat a v 76 min se jim povedlo snížit. Zbytečně jsme se zatáhli, nedařilo se nám držet míč a za naší pasivitu nás domácí potrestali v 86 min vyrovnávací brankou. Nutno podotknout krásnými nůžkami.

Musíme si vzít ponaučení.

Text vložil: Linhart Milan

• 01.02.2020 10:00 | A muži | Jiskra Litomyšl - FK Letohrad - příprava - UMT Litomyšl
  • 01.02.2020 12:00 | U19 - KP | FK Agria Choceň - FK Letohrad - příprava - UMT Choceň
  • 08.02.2020 09:00 | Bambíny | Halový turnaj v Letohradě -
  • 08.02.2020 11:00 | U19 - KP | FK Letohrad - FK Česká Třebová - příprava - UMT Letohrad
  • 08.02.2020 16:00 | A muži | SK Hranice - FK Letohrad - příprava - UMT Ústí n.O.