Hlavní menu

Opatovec - FK Letohrad B 0 : 3

Další utkání týmu B muži není naplánováno.

Fakta – branky : 36., 57. Pokorný, 76. Procházka Jakub.

Rozhodčí: POKORNÝ Roman.

ŽK – 4 : 3

Diváci : 100

Poločas: 0 : 1

Opatovec: Lampárek Jan – Štěpánek (K) ,Rada (79. Sivák), Sauer, Štěrba , Jukl , Bartoš, Soboda, Telecký (58. Dvořáček), Sedlák (65. Léhar), Vašíček (72. Lampárek Jiří).

FK Letohrad, z.s. B: Vyšohlíd – Šponar Miroslav, Vaníček, Krejčí, Preclík -Pokorný, Peřina, Švercl – Černohous (78. Ševčík), Procházka Jakub (82. Pačínek), Beneš (69. Mařík).

V sobotu odpoledne letohradská rezerva zavítala do Opatovce. Začátek zápasu byl kopií předešlého zápasu ale v obráceném gardu. V prvních dvaceti minutách měli domácí na svých kopačkách tři vyložené šance , které se jim ale nepodařilo proměnit. Hosté se potom dostali do zápasu a v 36. minutě otvírá brankový účet hostí povedenou střelou , kterou překvapil domácího brankaře Pokorný. Na začátku druhého poločasu znovu zahrozí domácí ale druhou brankou v zápasu se po zmatcích v domácí obraně prezentuje Pokorný. Domácí se snaží nakopávanými míči najít svého nejlepšího hráče Svobodu a hosté odpovídají kombinační hrou. Čtrnáct minut před koncem zápasu využívá nedorozumění mezi domácím stoperem a brankařem Jakub Procházka a rozhoduje zápas.

Hosté si odvážejí zaslouženou výhru, svoje šance na rozdíl od domácích proměnily. Ale pro příště se musíme vyvarovat nepovedeného vstupu do zápasu, už bychom takové štěstí mít nemuseli. Protože za týden v neděli dopoledne nás čeká nováček soutěže, TJ Sokol České Heřmanice. Soupeř, který naposledy hořkost porážky poznal 8.6. 2018 proti Ústí nad Orlicí C v III. třídě. Od té doby zná jen výhry za tři body.


Text vložil: Linhart Milan

 

Rozpis utkání

Partneři