Hlavní menu

Pomezí - FK Letohrad B 0 : 0 (PK 4:5)

Další utkání týmu B muži není naplánováno.

Fakta – branky :

Rozhodčí: LOUVAR Jakub.

ŽK – 1 : 3

Diváci : 100

Poločas: 0 : 0

Pomezí: Křemenák – Sláma, Češka, Drobný, Hladík, Mička (85.Svoboda), Roušar Jožák, Nespěšný, Vaško, Leinweber (81.Stýblo).

FK Letohrad, z.s. B: Vyšohlíd – Šponar Miroslav (66. Ševčík), Vaníček, Krejčí, Preclík -Pokorný, Peřina, Hiller, Smíšek – Procházka Jakub , Mařík (72.Beneš).

V neděli odpoledne letohradská rezerva zavítala do Pomezí. S tímto tradičním soupeřem jsme se utkali po roční přestávce. Na jejich půdě jsme se utkali potřetí. Předešlé zápasy pro nás dopadly porážkou ( 5:0 a 2:1). Od začátku utkání nebylo poznat, kdo je lídrem tabulky a kdo je poslední. Hra byla vyrovnaná a domácí nám byli zdatným soupeřem, hlavně ve vzdušných soubojích. Domácí hrozili z brejků a standardních situacích a naši hráči se hlavně v druhém poločase snažili o kombinační hru. Bojovnost nechyběla na žádné straně, ale co chybělo byly branky. Jak domácímu, tak hostujícímu mužstvu se až do konce utkání nepodařilo překonat dobře chytající brankaře a nebo jejich střely míjely branku. Takže jediným výsledkem byla bezbranková remíza a šlo se do penalt. Lépe si v této dovednostní soutěži vedli hosté. Čtyři z pěti penalt proměnili a hostující brankař domácím hráčům dvě penalty zlikvidoval.

Možná bych měl napsat, že jsme bod ztratili, ale jsou to naše první body z tohoto hřiště.

Za týden v neděli dopoledne nás čeká zajímavé derby, přijede mužstvo z Jablonného nad Orlicí. Doufám že si naši hráči seřídí střeleckou mušku a můžeme se těšit na zajímavé utkání i s početnou diváckou kulisou.


Text vložil: Linhart Milan

 

Rozpis utkání

Partneři