Hlavní menu

FK Letohrad B - Sloupnice 2 : 0

Další utkání týmu B muži není naplánováno.

Fakta – branky : 20. Petráček, 38. Filip.

Rozhodčí: NAVRÁTIL Tomáš.

ŽK – 1 : 0

Diváci : 50

Poločas: 2 : 0

FK Letohrad, z.s. B: Vyšohlíd – Preclík"K", Vaníček, Petráček, Vencl – Ševčík, Peřina, Filip (46. Šponar), Smíšek (68. Pačínek) – Beneš , Černohous (72. Polzer).

Sloupnice: Mikulecký Martin – Černý, Jelínek, Zachař, Vodehnal – Šafek, Holec, Vašina (80.Schneider), Kupka – Štarman (54. Mikulecký Ondřej), Karlík.

V sobotu dopoledne letohradská rezerva přivítala tým ze Sloupnice. Je to tým , který boduje jen v domácích zápasech. Z venku zatím nepřivezl ani bod a dal jednu branku. Ostatní o zápase ve slovu trenéra.

Slovo trenéra:

Zaslouženě jsme zvítězili, ale nebylo to jednoduché. Hned v úvodu zápasu jsme soupeře zatlačili a měli dvě obrovské šance. Bohužel bez gólového efektu.Téměř po celé utkání jsme měli mírnou převahu, ale nedařila se nám kombinace a řešení finálních situací bylo na škodu našeho výkonu. Do poločasu se nám nakonec podařilo dvakrát skórovat. Soupeř se do naší šestnáctky dostával převážně dlouhými nakopy. S tím si naše obrana dokázala poradit a soupeře do žádné vyložené šance nepustila. Vyjímkou byla 85 min kdy hosté zahrávali pokutový kop, který neproměnili.


Text vložil: Linhart Milan

 

Rozpis utkání

Partneři