Hlavní menu

Lanškroun B - FK Letohrad B 2 : 2 (PK 4 :2)

Další utkání týmu B muži není naplánováno.

Fakta – branky : 35., 53. Petruň – 25. Procházka Jakub, 90.+2. Pokorný

Rozhodčí: VYKOPAL Filip.

ŽK – 0 : 4

Diváci : 60

Poločas: 1 : 1

Lanškroun B: Herzog – Stasiowski Pavel, Hostovský (46. Sita), Stasiowski Ondřej, Urban „K“- Mizerák, Lechnýř, Skalický, Černušák (81. Farkaš), Komínek (79. Bednář) – Petruň (86. Macháček).

FK Letohrad, z.s. B: Vyšohlíd – Vencl, Vaníček, Petráček, Šponar (31. Černohous, 79. Pačínek)- Smíšek, Pokorný, Švercl „K“, Preclík – Procházka Jakub , Beneš.

V neděli odpoledne letohradská rezerva zavítala do Lanškrouna. Prvních deset minut měli hostující hráči navrch, jak v držení míče, tak v kombinaci a výsledkem byla nastřelená tyč domácí branky. Bohužel se potom na našich kopačkách usídlila nepřesnost, která se tam udržela až do posledních minut zápasu. Brankový účet otevřeli po pěkném průniku a střele k tyči hostující hráči ale za deset minut domácí srovnali z rohového kopu. To bylo v prvním poločasu vše. Do druhého lépe vstoupili domácí , když po osmi minutách využili naši nepřesnost v rozehrávce a široko daleko nikým nepokrytý tentýž hráč , který skóroval v prvním poločase, poslal domácí do vedení. Od té doby bylo snahou domácích kouskovat hru a dojít si pro tři body. Letohradským hráčům se znovu nedařilo protrhnout střeleckou smůlu. Tyč a dva neproměněné brejky toho byly příkladem. Na časomíře svítí 90. minuta. Hostující hráči zahrávají roh, na který už jdou do soupeřova vápna všichni i s brankařem. Další roh , hlavičkuje náš brankař a na brankové čáře zasahuje domácí hráč kolem ale tak nešťastně, že se míč odráží na nohu našeho nejlepšího střelce a ten se trefuje pod břevno. Je vyrovnáno. Jde se do penalt. Na podzim jsme je ještě neprohráli ale vše musí jednou skončit. Z Lanškrouna si odvážíme pouze bod a dva zraněné hráče.

Mělo to být naše poslední utkání ale stále se čeká na výrok komise STK o neodehraném utkání z minulého týdne proti Moravské Třebové.


Text vložil: Linhart Milan

 

Rozpis utkání

Partneři