Hlavní menu

FC Jiskra 2008 - FK Letohrad B 3 : 1

Další utkání týmu B muži není naplánováno.

Fakta – branky : 4. Hnátnický Petr, 30., 72. Kaplan – 62. Černohous Jiří.

Rozhodčí:FRANK Vojtěch.

ŽK – 1 : 1

ČK – 0 : 1

Diváci : 250

Poločas: 2 : 0

FK Letohrad, z.s. B: Vaníček – Vencl, Wendl, Petráček, Faltejsek – Gregor (46.Procházka Jakub), Černohous Jiří, Pokorný, Veselý (63. Munkh Erdene Bayarkhuslen ), Trnka – Mařík.

FC Jiskra 2008: Dostál – Halanič (80.Jireš ), Dvorský, Zach, Ščambura – Roček (86.Kolbe), Ježek, Dušek ( 78.Hnátnický Martin), Hnátnický Petr (51.Ďuriš) – Vyšohlíd, Kaplan (90.Hlava).

V sobotu odpoledne jsme sehráli 2. kolo 1.A třídy ve vždy bojovných Králíkách. U nás doma se ve stejné době hraje utkání A týmu proti Benátkám. Z toho také pramení naše sestava, která se ještě komplikuje, jak dovolenou Preclíka, tak těsně před odjezdem žaludeční nevolností Švercla. Tyto komplikace se ukazují jako jeden z hlavních faktorů naší porážky. Takto razantní zásah do naší středové řady se silně projevil na naší hře. Domácí produkují jednoduchý fotbal založený na enormní bojovnosti a rychlým nekomplikovaným přechodem středního pásma. Bohužel je ve čtvrté minutě dostává do sedla individuální chyba stopera, po které se Králíky ujímají vedení. Ve 30. minutě se po ztrátě míče z levé strany prosazuje jejich nejlepší hráč Kaplan. Letohradu se nedaří dostat do zápasu a místo naší kombinační hry se uchylujeme k nákopům. De facto si v prvním poločase nevytvoříme žádnou šanci a do kabin odcházíme s dvoubrankovým mankem.

V druhém poločase dorostence Gregora střídá Procházka Jakub. V 58. minutě nastává další velká komplikace, zaslouženou ČK dostává stoper Petráček. Domácí se možná nechají ukolébat vzniklou situací a Letohradu se daří zatlačit na soupeře, z čeho pramení snížení v 62. minutě, kdy se míč vystřelený Procházkou odráží od tyče a Černohous nezaváhá. Dostáváme se více do hry, ale další chybou, po ztrátě míče při přechodu do útoku, se v 72. minutě znovu prosazuje domácí Kaplan. O utkání je prakticky rozhodnuto, my máme na střídání jen dorostence Munkh Erdene Bayarkhuslena, který nahrazuje zraněného Veselého. Domácí využívají všech svých pěti střídání a daří se jim zaslouženě toto utkání dovést do vítězného konce.

Nám nezbývá než se oklepat a připravit se na sobotní dopolední domácí utkání proti Dolnímu Újezdu.


Text vložil: Linhart Milan

 

Rozpis utkání

  • 29.01.2022 09:30 | U15 - VP | FO Lanškroun - FK Letohrad

Partneři