Hlavní menu

FK Letohrad B - Dolní Újezd 0 : 0

Další utkání týmu B muži není naplánováno.

Rozhodčí:SVĚDIROH Miroslav.

ŽK – 2 : 0

ČK – 0 : 0

Diváci : 30

Poločas: 0 : 0

FK Letohrad, z.s. B: Vaníček – Vencl, Pokorný (K), Uhlíř, Faltejsek – Kadlec, Dostál (64. Černohous Petr), Procházka Filip, Veselý (73. Wendl), Mařík – Černohous Jiří.

Tělocvičná jednota SOKOL Dolní Újezd: Váně – Kabrhel, Mokrejš, Hubinka, Čejka ( 70. Pravec) – Vomáčka, Frňka ( 84. Frank David), Fulík (K), Jireček, Klusoň – Frank Petr.

V sobotu dopoledne jsme sehráli první domácí zápas 3. kola 1.A třídy proti Dolnímu Újezdu. A tým v neděli zajíždí do Dvora Králové, ale na naší sestavě se to vlastně moc neprojevilo. Stále nám chybí Preclík, Švercl a na jeden zápas vykartovaný Petráček. Na to, že stoperská dvojce je úplně nová, zahrála velice dobře. Bohužel to se nedá říci o útoku. Vesměs chyběla nabídka. Letohrad po většinu zápasu kontroloval hru, ale prosadit se proti v bloku hrajícím hostům, se našim útočníkům bohužel nepodařilo. Za celý zápas se z naší strany zrodily tři šance. Jedna končí po tečí hostujícího obránce na tyči, při druhé Černohousovi nevychází v malém vápně krok a míč mu prochází mezi nohama a při třetí, po úniku Maříka, jmenovaný hráč trefuje pravou nohu brankaře. Z pohledu hostí je jedno břevno. Po této bilanci končí zápas bez branek.

Pro nás je to ztráta dvou bodů ,ale já ten jeden bod po zápase v Králikách beru.

Za týden nás čeká těžký soupeř Rosice nad Labem.


Text vložil: Linhart Milan

 

Rozpis utkání

  • 29.01.2022 09:30 | U15 - VP | FO Lanškroun - FK Letohrad

Partneři