Hlavní menu

TJ Sokol Rosice nad Labem - FK Letohrad B 1 : 3

Další utkání týmu B muži není naplánováno.

Fakta – branky : 51. Fidler Patrik – 5. Faltejsek, 32. Preclík, 36. Trnka.

Rozhodčí:VOLNÝ Bohuslav.

ŽK – 2 : 2

ČK – 1 : 0

Diváci : 100

Poločas: 0 : 3

FK Letohrad, z.s. B: Vaníček – Vencl, Uhlíř, Petráček (70. Černohous Jiří), Preclík (K) – Faltejsek (90. Černohous Petr), Dostál, Švercl, Pokorný – Trnka, Mařík (80. Wendl).

TJ Sokol Rosice nad Labem, z.s.: Kouba – Novotný, Pešek Jiří, Růžička Jan (75. Nadrchal ), Krátký – Gärtner (82.Vratišovský) , Pitterle, Růžička Jiří, Pipek ( 60. Tichý) – Fidler (K), Pešek.

V sobotu odpoledne jsme sehráli 4. kolo 1.A třídy v Rosicích nad Labem. Tohoto soupeře se nám ještě nepodařilo porazit. U nás doma se ve stejné době hraje utkání A týmu proti TJ Velké Hamry. Z lavičky A-týmu máme Trnku, Faltejska a Dostála. Na druhou stranu pro zranění chybí Veselý, Procházka a na lavičce A- týmu sedící Kadlec. Začátek utkání začíná strašidelně. První povedená akce domácích a na malém vápně jejich hráč naštěstí přestřeluje naši branku. Pro naše hráče to byl impuls, a to se projeví už v páté minutě, kdy po krásné kombinaci Švercl – Trnka – Faltejsek. Posledně jmenovaný z malého vápna, střílí do odkryté půlky branky. Poprvé v této sezóně v utkání vedeme a to se projevuje na našem herním projevu. Je nás plné hřiště. Domácí tahají za kratší konec a v 32. minutě inkasují podruhé po krásné střele kapitána Preclíka, kdy mu míč po kombinaci připravují Pokorný – Trnka. Za čtyři minuty po akci Mařík – Faltejsek – Trnka, to je o tři branky. Do konce poločasu si připravujeme ještě další šance ale skóre se už nemění. Za první poločas našemu týmu patří pochvala, změna sestavy na dva útočníky po vzoru A-týmu se ukazuje jako správné rozhodnutí.

V kabině o přestávce zní jasný pokyn, zachytit počáteční nápor domácích a případně zařídit pojistku a v pohodě utkání dohrát. Ale po vstupu na hřiště je vše jinak. Csaplárova past funguje. Domácí se do nás bez respektu pouštějí už od prvních minut a co je to nejhorší
v 51. minutě snižují. Je to jen o dvě branky a dlouhých 40. minut do konce utkání. Obraz hry se naprosto mění. Najednou jsou to domácí, kteří Letohrad tlačí a mnohé závary před naší brankou řešíme v poslední možné chvíli. Na druhou stranu, v domácí obraně se objevují okénka ale našim rychlím útočníkům se bohužel nedaří naše šance úspěšně zakončit. Postupně otupujeme snahu domácích a daří se nám už další branku do naší sítě neinkasovat. Bohužel na konci utkání dochází ke zbytečnému incidentu, a domácí hráč odchází s červenou do šaten.

Za první poločas si první výhru v této sezóně a ještě na hřišti, kde nám pšenka nikdy nekvetla, zasloužíme. Na druhou stranu smekám před domácím mužstvem, které se i za pro ně nepříznivého stavu nevzdalo a bojovalo až do konce. Děkuji našim hráčům za předvedený výkon. Je to pro nás i velké poučení. Za prvé fotbal, když chceme hrát umíme. Za druhé, zápas nekončí o poločase.

Chci naše věrné diváky pozvat na domácí zápas 5. kola, doma v neděli 29.8. v 10.15 hod. proti Tátenicím. Pokud se nám podaří navázat na první poločas, bude se na co dívat.


Text vložil: Linhart Milan

 

Rozpis utkání

  • 29.01.2022 09:30 | U15 - VP | FO Lanškroun - FK Letohrad

Partneři