Hlavní menu

FK Letohrad B - Tatenice 2 : 1

Další utkání týmu B muži není naplánováno.

Fakta – branky : 28. Krejčí, 60. Trna – 79. Tareš Ondřej.

Rozhodčí:VYKOPAL Filip.

ŽK – 2 : 0

ČK – 0 : 0

Diváci : 60

Poločas: 1 : 0

FK Letohrad, z.s. B: Vaníček – Vencl (46. Mařík), Krejčí, Uhlíř, Preclík (K) – Faltejsek ( 75. Černohous Jiří), Pokorný, Kadlec, Dostál (65. Veselý) – Kadlec (89. Černohous Petr), Trnka.

Tělovýchovná jednota SOKOL TATENICE: Strnad – Werner (K), Knápek Petr, Knápek Miroslav (89.Chládek) , Kyselo – Brejša (68.Polička) , Glocar, Tareš Ondřej, Totušek( 68.Kučera)  – Kristek, Tareš David (83.Rotter).

V neděli dopoledne jsme sehráli další domácí zápas 5. kola 1.A třídy proti Tatenicím. A tým měl po sobotě odehráno, což se projevilo na naší sestavě a ještě jsme mohli pošetřit nedoléčené hráče. Utkání bylo vyrovnané a bojovné. Chybělo ale více zakončení, jak z naší, tak z hostující strany. Obě strany dobře bránily a nepouštěly soupeře do vyložených šancí. Letohradu se přesto Krejčím ve 28. minutě podařilo využít šanci a ujali jsme se vedení, které nám vydrželo až do konce prvního poločasu.

Začátek druhého poločasu se odehrával ve stejné režii. Poté rozhodla branka Trnky v 60. minutě. Pro hosty do byl tvrdý direkt, z kterého se nejméně patnáct minut oklepávali, ale domácí, ač se dostávali do velice slibných příležitostí, nedokázali hosty dorazit. Zápletka vznikla v 79. minutě po snížení hostujícího týmu. Letohrad byl zatlačen před své pokutové území, ale nepřesnostmi a zbrklostí hostujících hráčů, zabránil vyrovnání skóre.

Pro nás je to první výhra doma a po čtyřech kolech 7 bodů v tabulce. Zase jsme nedokázali v poklidu dohrát, to se ještě musíme naučit. Jinak znovu poděkování hráčům a za týden B tým Vysokého Mýta.


Text vložil: Linhart Milan

 

Rozpis utkání

  • 29.01.2022 09:30 | U15 - VP | FO Lanškroun - FK Letohrad

Partneři