9. kolo Krajská 1.A třída mužů 26.9. 2021 od 10:15 hod FK LETOHRAD B – SK Zámrsk . POZOR – přečtěte si podmínky pro vstup na stadion při utkáních ŘKČ

FK Letohrad B - Přelouč 2 : 1

Další utkání B muži:
FK Letohrad B - SK Zámrsk, 26.09.2021 od 10:15 hod

Fakta – branky : 10., 47. Černohous Jiří – 54. Forman

Rozhodčí:KERHÁT Patrik.

ŽK – 2 : 3

ČK – 0 : 0

Diváci : 45

Poločas: 1 : 0

FK Letohrad, z.s. B: Vaníček – Vencl, Krejčí, Preclík (K) (76. Wendl), Faltejsek – Černohous Jiří, Pokorný (59. Borovička), Veselý, Šplíchal – Mařík, Boura (74. Černohous Petr).

Přelouč: Šutovec – Březina, Novák (64. Rokyta), Forman, Janecký (K) – Ludvíček, Hejcman, Kačírek, Vančura ( 52.Linhart) – Voženílek, Oliva.

V neděli dopoledne jsme sehráli další domácí zápas 7. kola 1.A třídy proti Přelouči. Do utkání se nám podařilo vstoupit úspěšně. Už v desáté minutě výbornou přihrávku Pokorného hlavičkou zužitkoval Jiří Černohous. Do konce prvního poločasu se hra odvíjela jako boj o střední pásmo s mírnou převahou domácích. Další branky už ale nepadly.

Začátek druhého poločasu znovu vyšel nadmíru dobře domácím fotbalistům. Už dvě minuty po zahájení využil zaváhání hostující obrany, kdo jiný než hráč utkání Jiří Černohous. S přehledem vyřešil svoji osamocenou pozici před hostujícím brankařem a Letohrad vedl o dvě branky. Domácí měli utkání pod kontrolou ale tečovaná střela hostujícího Formana v 54. minutě zdramatizovala závěr utkání. Hosté vše vrhli do útoku a zle zatápěli domácí obraně. Domácí mohli rozhodnout po chybě hostující obrany Šplíchalem ale jeho kličku brankař vystihl. Další šanci měl po utěšené střele z přímého kopu Krejčí, tam se zase vyznamenal hostující brankař. Domácím v závěru přineslo komplikaci dvojí zranění v útoku a v obraně ale střídajícím hráčům se podařilo utkání dotáhnout do vítězného konce.

Musím pochválit hostující celek za předvedenou hru a jak jejich vedoucí mužstva poznamenal, že dnes měli k bodu nejblíže za celou dobu co u nás hráli. Samozřejmě musím pochválit domácí hráče. Dokázali vyhrát už čtvrté utkání v řadě.

Za týden v sobotu zajíždíme na velice horkou půdu na hřiště do Libišan, lídra soutěže. Kluci se mohou těšit, že se postaví takovým legendám jako Petr Šmeral a Vratislav Lokvenc.

Text vložil: Linhart Milan

• 25.09.2021 09:30 | U15 - VP | TJ Sokol Moravany/Dašice - FK Letohrad
  • 25.09.2021 10:00 | Bambíny | Fotbal Žichlinek - FK Letohrad, Jiskra UO, Sokol Libchavy
  • 25.09.2021 10:15 | U19 - KP | FK Letohrad - FO Lanškroun