Hlavní menu

FK Letohrad B - Zámrsk 5 : 2

Další utkání týmu B muži není naplánováno.

Fakta – branky : 33. Šplíchal, 45.,78. Vencl, 54. Černohous Jiří, 87. Černohous Petr – 26.,57. Csernyannský

Rozhodčí:VOJTA Jan.

ŽK – 3 : 2

ČK – 0 : 0

Diváci : 80

Poločas: 2 : 1

FK Letohrad, z.s. B: Vaníček – Vencl, Petráček, Uhlíř, Wendl (70. Gregor)- Faltejsek, Pokorný (K), Dostál (46. Švercl), Šplíchal – Černohous Jiří, Kadlec (75. Černohous Petr).

Zámrsk: Branda – Houžvička Dominik (78. Peterka), Mudrich, Pirkl, Matoušek – Židík, Vágner, Forgáč, Matoušek – Csernyanszký (62. Syrový), Houžvička.

V neděli dopoledne jsme sehráli další domácí zápas 9. kola 1.A třídy proti Zámrsku. Hosté do zápasu vstoupili aktivněji než domácí ale asi po dvaceti minutách se hra vyrovnala. Bohužel se nám podařilo vyrobit chybu v rozehrávce a hostující Csernyanszký, tuto chybu potrestal. Nám se naštěstí o sedm minut později daří dokončit Šplíchalem naši akci a je vyrovnáno. Ke zvratu v utkání v poslední minutě první poloviny, zavelel domácí hráč Vencl. Do kabin odcházíme s jednobrankovým vedením.

Druhá půle začíná z naší strany výborně, když se trefuje Jiří Černohous. Zdá se rozhodnuto. Nešťastný zákrok našeho obránce v pokutovém území vrací po proměněné penaltě hosty zpět do hry. Přetahovanou ukončuje dvanáct minut před koncem svoji druhou brankou Vencl a hosté již nemají sílu s utkáním něco udělat. Posledním hřebíčkem do rakve je pátá branka z kopačky střídajícího Petra Černohouse.

Dokud hostujícímu celku nedošli síly, hrál slušný kombinační fotbal. Nám se podařilo nepříznivě se vyvíjející utkání otočit a dokonce vstřelit v domácím utkání víc jak dvě branky.

Za týden v sobotu zajíždíme do Svitav, na které nemáme dobré vzpomínky. Na prohru 5 : 0 z podzimu 2020 se nedá jen tak zapomenout.


Text vložil: Linhart Milan

 

Rozpis utkání

  • 29.01.2022 09:30 | U15 - VP | FO Lanškroun - FK Letohrad

Partneři