Hlavní menu

Lázně Bohdaneč - FK Letohrad B 4 : 0

Další utkání týmu B muži není naplánováno.

Fakta – branky : 45. Klátil, 66. Koblížek Ondřej, 68. Horyna, 88. Sadílek.

Rozhodčí:LINHART Lukáš.

ŽK – 1 : 2

ČK – 0 : 0

Diváci : 90

Poločas: 1 : 0

FK Letohrad, z.s. B: Vaníček – Vencl, Krejčí, Uhlíř, Petráček  – Preclík (K), Dostál, Veselý (70. Černohous Jiří)), Pokorný (56. Faltejsek)  – Kadlec, Šplíchal ( 87. Černohous Petr).

Lázně Bohdaneč :Jahelka – Rössler, Kakrda (80.Svěrák), Klement, Koblížek Jan – Koblížek Ondřej, Markl (73.Panchártek) , Horyna, Sadílek – Flekr, Klátil (75.Virt).

V neděli odpoledne jsme sehráli 13. kolo 1.A třídy na hřišti Lázní Bohdaneč. Tento celek vede tabulku. V prvním poločase jsme se domácím vyrovnali a měli i víc náznaků šancí, které jsme bohužel nedotáhli do zdárného konce. Neopakoval se ustrašený výkon
jako proti Libišanům, naopak domácím jsme docela zamotali hlavu. Kaňka přišla v úplném závěru poločasu. Míč se na čtyřikrát po odrazu vrátil na kopačku domácího hráče a ten z malého vápna nezaváhal. Do kabin se odcházelo s jednobrankovým mankem.

První dvě minuty začátku druhého poločasu byl v režii domácích ale pak přišla naše chvíle. Až do nešťastné 66. minuty jsme kontrolovali hru a nepouštěli domácí na naši polovinu. Ale bohužel nepodařilo se nám zase naše slibně se rozvíjející akce správně vyřešit. V již zmíněné 66. minutě přišlo osudové zaváhání v obraně a domácí vedli o dvě branky , a toto vedení si za dvě minuty pojistili brankou z rohového kopu. Bylo rozhodnuto. V závěru padla ještě čtvrtá branka a domácí se radovali ze zisku tří bodů.

Domácí vyhráli zaslouženě, tím že z minima šancí vytěžili maximum. Náš výkon zasluhuje jenom pochvalu. Padnout z naší strany branka bez bodu neodjíždíme. Fotbal je o chybách, jinak by zápasy končily bez branek. Chce to hodit za hlavu a soustředit se na další zápas. 28. 10. ve čtvrtek hostíme v derby Žamberk.


Text vložil: Linhart Milan

 

Rozpis utkání

  • 29.01.2022 09:30 | U15 - VP | FO Lanškroun - FK Letohrad

Partneři