Hlavní menu

FK Letohrad B - Žamberk 2 : 1

Další utkání týmu B muži není naplánováno.

Fakta – branky : 8. Preclík, 26. Chládek – 62. Molnár.

Rozhodčí:KERHÁT Patrik.

ŽK – 1 : 2

ČK – 0 : 0

Diváci : 100

Poločas: 2 : 0

FK Letohrad, z.s. B: Vaníček – Vencl, Petráček, Uhlíř, Preclík „K“ – Faltejsek (84.Gregor), Veselý, Chládek (46. Hiller), Pokorný (65.Švercl) – Kadlec (37. Černohous Jiří), Šplíchal (46. Lorenc).

Žamberk: Vítek – Rudolecký, Kotyza, Vaňous, Molnár – Bartoš (62.Cvik) , Franke, Huška Pavel (62.Huška Jakub ), Trejtnar – Lang, Jírů (K).

Ve sváteční den 28.10., ve čtvrtek odpoledne jsme sehráli další domácí zápas a to odložené 1. kolo 1.A třídy proti Žamberku. V prvním poločase jsme si vytvořili mírnou převahu, kterou jsme zužitkovali proměněním dvou příležitostí. Bohužel v 37. minutě se nezaviněně vážně zranil náš rychlík Jiří Kadlec. Vypadá to na zadní stehenní sval.

Do druhé půle jsme vstoupili s dvoubrankovým vedením v zádech. Soupeř se snažil o zvrat v utkání ale jeho akce končily na hranici našeho velkého vápna. My jsme se snažili využívat volné prostory ale pojišťující branku se nám vstřelit nedařilo. Do docela poklidného zápasu vnesl zápletku náš soupeř, kdy po rohovém kopu snížil na rozdíl jediné branky. Dvojitým střídáním se Žamberk snažil oživit ofenzivu a největší nebezpečí plynulo z jeho standartních situací. Naopak mi jsme měli dvakrát na kopačkách rozhodnutí ale další branky jak na naší, tak na soupeřově straně, se početné publikum už nedočkalo.

Letohrad vyhrál zaslouženě. Myslím, že se na utkání podepsalo to, že se oba soupeři po dni odpočinku znova střetnou. V sobotu od 14.30 hod. v Žamberku. Pro mě nepochopitelná věc. Na konci sezóny, kdy jsou všichni hráči na konci sil, sehrají v šesti dnech tři utkání. (neděle, čtvrtek, sobota). Bude to předehrávka jarní části. Doufám že nepřihodí další zranění.


Text vložil: Linhart Milan

 

Rozpis utkání

  • 29.01.2022 09:30 | U15 - VP | FO Lanškroun - FK Letohrad

Partneři