Mladší žáci U13 jsou MISTŘI Pardubického kraje. Gratulujeme

FK Letohrad B - Proseč 1 : 0

Další utkání B muži:
FK Letohrad B - Sokol Tatenice, 11.06.2023 od 10:15 hod

Fakta – branky : 83.Šponar.

Rozhodčí:MORÁVEK David.

ŽK – 1 : 2

ČK – 0 : 0

Diváci : 50

Poločas: 0 : 0

FK Letohrad, z.s. B: Janůj – Vencl, Šponar, Petráček, Štefek – Štusák ( 78. Černohous Patrik), Preclík „K“( 46. Švercl),, Filip (90. Černohous Jiří ) – Klímek ( 87. Zeman K.) .

Proseč: Lampárek – Plosza, Marek Jaroslav, Kunhart, Marek Zdeněk ( 65. Síla) – Hromádka ( 65. Sodomka), Rybička ( 80.Kiričenko ) , Marek Martin, Mareš, Menc (K) – Klíma (84. Hledík).

V neděli dopoledne, jsme na svém hřišti sehráli 5. kolo 1.A třídy. Soupeřem byl další nováček soutěže, tým z Proseče. Už od začátku se hrál pohledný fotbal z obou stran. Hosté i domácí dobře kombinovali, jen ve vápnech se hráči nedokázali prosadit. Domácí měli v první půli několik vyložených šancí ale buď obětavá obrana hostí nebo jejich brankář byli proti změně stavu. Hosté se do vyložené šance po celý zápas nedostali.

Druhý poločas začíná naší změnou ve středu hřiště. Znovu se z obou stran hraje kombinačně. Zase se domácí dostávají do vyložených šancí ale stále nic. Je už jasné , že tento zápas rozhodne jediná branka, buď ze strany naší nebo hostujícího celku. Štěstí se sedm minut před koncem, přiklání na stranu domácího týmu. Po rohu a následné skrumáži před brankou se ke střele bodlem dostává náš stoper Šponar. Jednobrankové vedení si už domácí nedají vzít.

Domácí si další domácí tři body zaslouží, byli nebezpečnější. Ale pochvalu si zaslouží i hostující celek se předvedenou hru. Další zápas nás čeká v neděli odpoledne proti silnému týmu z Českých Heřmanic.

Text vložil: Linhart Milan

• 10.06.2023 09:00 | Bambíny | Finále Okresního přeboru bambíny ve Sloupnici -
  • 10.06.2023 10:15 | U19 - KP | FK Letohrad - FC Hlinsko
  • 10.06.2023 15:00 | A muži | FC Hlinsko - FK Letohrad