15.kolo Divize C 16.11.2019 od 13,30 FK LETOHRAD – FC Hlinsko

FK Mistrovice - FK Letohrad - příprava, 04.01.2020 od 17:00 hod

FK OEZ Letohrad - AS Pardubice 0 : 1 (0:0)

Sestava:
Pěnička - Šponar, Peřina, Melichar, Kail - Hundák, Kvapil, Kuchta, Jiroušek (82.Mikyska) - Remeš (79.Svoboda), Stejskal

Žluté karty:
2:1

Hrálo se kvalitní a rychlé utkání, kterému by více slušela remíza. V prvním poločase měli mírn? navrch hosté, ve druhém naopak domácí. Hosté zahrozili už v 5. minutě, hlavičku Meru?ky Pěnička chytil. V 19. minutě střílel pardubický Batamag v dobré pozici nad. Ve 29. minutě zakončil rychlý protiútok domácích po centru Šponara Jiroušek střelou nad. Jednu z nejkrásnějších akcí utkání předvedl ve 33. minutě domácí Hundák, když zkusil z půlky hřiště p?elobovat branka?e hostí a míč skončil na břevnu branky. První půle zápasu p?inesla i další dramatické okamžiky, branka ovšem nepadla. Rozhodující gól padl ve druhé půli hry po několika dalších šancích domácích, bohužel však do jejich vlastní sítě. V 72. minutě ne?ekan? totiž udeřili hosté, pardubický Kova?ík se dokázal ve vápně Letohradských uvolnit a vše rozhodl - 0:1.

Text vložil: Admin