Ústí nad Orlicí - FK OEZ Letohrad

Další domácí utkání:
FK Letohrad - SK Sokol Prosetín/TJ Sokol Holetín, 07.09.2019 od 10:15 hod

Ústí nad Orlicí – FK OEZ Letohrad

Ústí nad Orlicí – FK OEZ Letohrad 0 : 2 ( 0 : 0 )

Branky: Lipenský,Matoulek pen.

Sestava: Lux – Dostálek (38.Krejčí), Macek, Faltus, Bednář – Procházka, Dostál (86.Satoria), Pokorný (46.Lipenský), Lukes – Lukeš, Matoulek

Starší dorostenci vyválčili další vítězství.Tentokrát v Ústí nad Orlicí,odkud se body často vozit určitě nebudou.Nutno podotknout,že jim k tomu pomohla velká dávka štěstí a výborný výkon brankáře Luxe.
První poločas začal za mírné převahy hostí,která se s přibívajícím časem vytrácela a otěže zápasu začínali přebírat domácí. Ve 30.minutě po přihrávce Procházky neprostřelil domácího brankáře Matoulek. Hned o dvě minuty zahrozili domácí a to gólově. Střelu domácího hráče zastavilo břevno a dorážka znamenající branku nebyla uznána pro postavení mimo hru. Ve 43.minutě Matoulek unikl domácím zadákům a přeloboval domácího brankáře,míč však skončil na tyči.
Druhý poločas začal velkou šancí Lukeše,ale ten se proti výbornému domácímu golmanovi nedokázal prosadit. V 52.minutě Lux chytil samostatný únik domácího útočníka. Rozhodující moment přišel v 75.minutě. V době velkého náporu domácích skórují paradoxně letohradští. Po ose Lukes, Lukeš se míč dostal až k Lipenskému a ten se štěstím překonává domácího brankáře. Domácí vše vrhli do útoku a v 82.minutě se opět vyznamenává Lux, když chytil i druhý samostatný nájezd. V 87.minutě přišlo definitivní rozhodnutí. Po rychlém brejku a přihrávce Pocházky je sražen Lipenský. Matoulek s přehledem pokutový kop proměňuje a stanovuje tak konečný výsledek utkání.

Text vložil: Dvořák František

• 25.08.2019 17:00 | A muži | TJ Dvůr Králové nad Labem - FK Letohrad