V neděli v 10.15 hod. derby Letohrad B – Jablonné nad Orlicí

FK OEZ Letohrad - MFK Chrudim

Další utkání U19 - KP:
FK Letohrad - TJ Jablonné nad Orlicí, 21.09.2019 od 14:30 hod

Po čtyřech výhrách v řadě nastoupili letohradští dorostenci proti velkému favoritu utkání z Chrudimi.

FK OEZ Letohrad – MFK Chrudim 1 : 6 (1:1)

Branka: Petráček

Setava: Dušek – Ptáček,Švestka (70.Slodičák), Petráček, Zach (35.Plachetka) – Beneš, Smrkal, Sita, Linhart (55.Brož) – Macháček (80.Skotálek), Prášil

Úvod utkání začal poněkud překvapivě,to když se domácí radovali již ve třetí minutě. Bohužel jako již poněkolikáté tato branka domácí dokonale uspala a tak začali hrát hosté. Ti se dočkali vyrovnání ve 22.minutě. Poločas i přes dvě velké šance hostí zůstal nezměněn.
Do druhého poločasu nastoupili hosté s ještě větším odhodláním po zisku tří bodů a naopak domácím viditelně docházeli síly. Chrudimští si tak s chutí zastříleli a zaslouženě si odvezli vysokou výhru.
Dnešní utkání ukázalo letohradským, že výsledek a hlavně předvedený výkon je zrcadlem tréninkové morálky. Ta bohužel odpovídala dnešnímu výsledku.

Text vložil: Admin

Rozpis utkání

• 17.09.2019 13:00 | Starší elévové A | 1.předkolo Ondrašovka cup U11 - 2019/2020 -
  • 19.09.2019 13:00 | U13 - VP | 1.předkolo Ondrašovka cup 2019/2020 -
  • 21.09.2019 09:00 | Starší elévové A | FK Česká Třebová - TJ Svitavy,SKP Moravská Třebová - Jiskra Ústí nad Orlicí, FK Letohrad
  • 21.09.2019 09:00 | Mladší elévové A | FK Česká Třebová - TJ Svitavy,SKP Moravská Třebová - Jiskra Ústí nad Orlicí, FK Letohrad
  • 21.09.2019 11:45 | U15 - VP | FO Lanškroun - FK Letohrad