Hlavní menu

FK OEZ Letohrad - SOKOL Třebeš

Další utkání U19 - KP:
FK Letohrad - TJ Jablonné nad Orlicí - příprava - UMT Letohrad, 22.02.2020 od 11:00 hod

V dnešním utkání rozhodla katastrofální koncovka domácího celku.

FK OEZ Letohrad – SOKOL Třebeš 2:3 (0:1)

Branky: Beneš,Prášil

Sestava: Ordoš (55.Stejskal) – Ptáček (82.Plachetka), Švestka, Petráček, Janoušek – Beneš, Smrkal, Sita, Linhart (46.Švercl) – Prášil, Macháček (72.Procházka)

Utkání hrané za silného větru na umělé trávě nepřineslo žádnou velkou podívanou. Domácí prospali celý první poločas i přesto, že hráli po větru.
Druhý poločas se domácí zvedli a dokázali skóre otočit. Ovšem hradečtí názorně ukázali letohradským, jak se má naložit s pomocí velmi silného větru a v posledních pěti minutách dokázali stanovit konečný výsledek ve svůj prospěch.

Text vložil: Admin

Rozpis utkání

• 16.02.2020 10:30 | A muži | TJ Tatran Ždírec nad Doubravou - FK Letohrad - příprava - UMT Ústí n.O.
  • 16.02.2020 13:30 | U15 - VP | SK Vysoké Mýto - FK Letohrad - příprava - UMT Choceň
  • 20.02.2020 16:15 | U13 - VP | FK Letohrad - TJ Dlouhoňovice
  • 22.02.2020 08:00 | Mladší elévové A | Halový turnaj v Libchavách -
  • 22.02.2020 10:00 | A muži | FK Šumperk - FK Letohrad - příprava - UMT Šumperk