FK Letohrad - TJ Jablonné nad Orlicí, 21.09.2019 od 14:30 hod

Lídr tabulky nám nadělil devět branek

FK OEZ Letohrad – SK Slavia Praha-fotbal a.s. 0:9 (0:2)

SESTAVA:Ordoš – Janoušek (57´Jedlička),Švercl, Švestka,Zach(72´Roček)-Smrkal  – Prášil(62´Procházka),Sita,Linhar­t,Macháček(57´Slodičák)-Beneš

Jednoznačná výhra hostů z Prahy.První poločas jsme ještě dokázali se soupeřem držet krok, ikdyž držení balonu ala Barca bylo na straně hostí. Ve druhé půli nás Slávie potrestala čtyřmi brankami během jedenácti minut. A zápas se už jen dohrával. Další utkání hrajeme s Viktorii Žižkov a opět to nebude nic jednoduchého.

Text vložil: Lukáš Gerža

Rozpis utkání

• 17.09.2019 13:00 | Starší elévové A | 1.předkolo Ondrašovka cup U11 - 2019/2020 -
  • 19.09.2019 13:00 | U13 - VP | 1.předkolo Ondrašovka cup 2019/2020 -
  • 21.09.2019 09:00 | Starší elévové A | FK Česká Třebová - TJ Svitavy,SKP Moravská Třebová - Jiskra Ústí nad Orlicí, FK Letohrad
  • 21.09.2019 09:00 | Mladší elévové A | FK Česká Třebová - TJ Svitavy,SKP Moravská Třebová - Jiskra Ústí nad Orlicí, FK Letohrad
  • 21.09.2019 11:45 | U15 - VP | FO Lanškroun - FK Letohrad