Další utkání týmu U19 - KP není naplánováno.

5. 11. 2017 13.kolo Axam krajský přebor dorostu U19

Sestava: Vyšohlíd – Schön (57.Faltejsek), Vencl (75.Kořán), Janata (52.Šplíchal), Polzer, Kaplan, Veselý, Slodičák, Borovička (65.Kadlec) Pávek, Filip

Text vložil: Majvald Aleš
Slovo trenéra

První poločas to byl festival zahozených šancí na obou stranách. Řekl bych, že poměr jasných brankových příležitostí byl tak 3:2 pro domácí. Druhý poločas začal naší velkou šancí, ale domácí nás hned z protiútoku potrestali gólem a to rozhodlo celé utkání. V dalším průběhu zápasu jsme domácí tlačili, dál neproměňovali šance a domácí nás trápili z rychlých protiútoků. Dnes nevyhrál fotbalovější tým, ale tým, který si za vítězstvím víc šel a dal do utkání větší srdce. Což je pro mě obrovské zklamání a snad si to uvědomí i kluci, že bez vůle, nasazení a bojovnosti vyhrávat prostě nejde.