Jiskra Heřmanův Městec : FK LETOHRAD 1 : 3 (1 : 2)

Další utkání týmu U19 - KP není naplánováno.

FK Jiskra Heřmanův Městec : FK Letohrad 1 : 3 (1 : 2)

branky: Javůrek 2, Krejčí

Sestava: Vávra – Hauf , Šantrůček, Krejčí, Rozlílek, Adamec , Konečný, Fogl , Brůna , Javůrek , Bedniček (Marek, Uhlíř , Halbrštát , Stejskal , Šnajdra )

27.8. zajížděl tým dorostu podruhé za sebou k venkovnímu utkání. Tentokrát do Heřmanova Městce. Náš tým začal svižně, běhavě a s chutí. Měli jsme od úvodu mírnou převahu v držení míče,ale soupeř měl pár rychlých útoků, které zaváněly gólem,ale buď nás podržel brankář nebo domácí trefili brankovou konstrukci. Jednou se domácím podařilo dostat míč do sítě a to ve 12minutě. Naši borci se těmito chvílemi nenechali zaskočit a dál pokračovali v kolektivním pojetí hry, což se klukům vyplatilo ke konci prvního poločasu, kdy během 4 minut otočili utkání z 1:0 na 1:2 , díky gólům bombera Javůrka a Krejčího jsme šli do šaten s lepším rozpoložením i náladou. Do druhé půle jsme nastoupili s odhodláním už vítězství neztratit a kluci,jako jeden muž,Makalu, běhali, vzájemně se hecovali a soupeře ve druhém poločase výrazně přehráli , což přineslo kýžené ovoce v podobě dalšího gólu obávaného střelce Jirky ‚Javora‘ Javůrka . Konečně i všichni střídající hráči oživili hru, což je vždy potřebné a očekávané.

Text vložil: Radek Pavlík

• 10.03.2024 14:30 | U15 - VP | FC Jiskra 2008 - FK Letohrad - UMT Červená Voda
  • 23.03.2024 10:00 | U15 - VP | SK Pardubičky - FK Letohrad
  • 15.06.2024 | Klub | -