FK LETOHRAD : SK Holice 2 : 0 (1 : 0)

Další utkání týmu U19 - KP není naplánováno.

FK LETOHRAD : SK Holice 2 : 0 (1 : 0)

branky: Uhlíř, Marek

Sestava: Hubálek – Hauf , Uhlíř (60.Bruna), Krejčí, Rozlílek (77.Marek), Stejskal (81.Bedrníček), Konečný, Adamec , Šantrůček (69.Halbrštát), Javůrek (60.Mlynář), Fogl

V nedělním dopoledni jsme doma ,na podzim naposledy, odehráli mistrovské utkání a přivítali jsme souseda v tabulce, tým z Holic. Náš tým byl po dlouhé době, až na Petra Vávru ,kompletní a na hře to bylo hned znát. Po celý zápas jsme byli lepší, lépe kombinovali, drželi více míč a hráli týmově, kdy se žádný hráč neschovával a všichni chtěli aktivně hrát. Poločas sice skončil „jen“ 1:0 , ale hru měli naši hráči pod kontrolou a soupeře moc nepouštěli do vážných šancí a když už, tak vše vyřešil brankář Hubálek. Druhý poločas se nesl ve stejném duchu jako první, jen s větší aktivitou a držením míče na útočné půlce. Po dlouhé době se chytli a oživili hru i náhradníci, což je pro průběh zápasu vždy důležité a na některých je vidět, jak se zlepšují, ať už v práci s míčem ,tak do kombinace a hlavně v důrazu ,tvrdosti, což obzvlášť dnes byl důležitý faktor, protože soupeř hrál většinu soubojů za hranou pravidel, férovosti a jen zázrakem všichni naši hráči odehráli utkání bez zranění a nuceného střídání. Chlapcům patří dík za výkon a morální koncentraci ,kdy se nenechali soupeřem vyprovokovat k oplácení a jejích způsobu hry.

Text vložil: Radek Pavlík

• 06.01.2024 11:30 | U13 - VP | FO Lanškroun - FK Letohrad
  • 12.01.2024 | U15 - VP | FK Letohrad - SK Pardubičky - 2.kolo poháru
  • 15.06.2024 | Klub | -