FK Letohrad - TJ Přelovice

Další utkání týmu U15 - VP není naplánováno.

12.11. 2017

2.kolo krajského přeboru starších žáků – skupina B

FK Letohrad – TJ Přelovice 6:2 (2:1 )

sestava: Šimko – Martinek ( Rous ), Škorpil, Štefek, Zeman – Javůrek, Černohous, Vágner, Halberštát, Gregor ( Šafránek ) – Látal

Branky: 4 x Halberštát, 2 x Látal

Průběh utkání

Poslední mistrovský zápas tohoto roku jsme odehráli s týmem TJ Přelovice. V úvodním minutách jsme nedokázali navázat na výkon z předešlého zápasu a tak hráči Přelovic zaslouženě vstřelili první branku. To nás nejspíš nakoplo a postupně jsme zápas do poločasu otočili, stále však naše předvedená hra měla velké rezervy. Do druhé půle jsme nastoupili lépe, přidali na pohybu a důraznosti, který nám v první půli chyběl. Zápas byl hodně o osobních soubojích a bojovnosti, moc hezkých fotbalových akcí se tak bohužel diváci nedočkali. Klukům patří díky za odmakaný zápas.

Ondřej Strnad

Text vložil: Ondřej Strnad

• 25.08.2018 09:00 | Starší elévové A | Memoriál J.Břižďaly - Česká Skalice - U11 -

Partner fotbalového klubu FK Letohrad