PRVNÍ PŘÁTELSKÉ UTKÁNÍ V TOMTO ROCE

Další utkání týmu U15 - VP není naplánováno.

TJ JISKRA ÚSTÍ NAD ORLICÍ – FK LETOHRAD 2:3

Branky: Fun ( asistence Šafránek ), vlastní, Marek Halberštát ( asistence Látal )

Dne 24.2. 2018 jsme odehráli první přátelské utkání v tomto roce a to s týmem z nedalekého Ústí nad Orlicí. Zápas se hrál v mrazivém počasí na umělé trávě v Ústí nad Orlicí, u obou týmů dostali příležitost i hráči z mladších ročníků a za sebe musím říci, že se rozhodně neztratili.

TJ JISKRA ÚSTÍ NAD ORLICÍ – FK LETOHRAD 2:3

Do zápasu nastoupili: Michal Šimko, Jakub Černohous, Petr Vacek, David Škorpil, Kristián Zeman, Martin Štefek, Lukáš Šafránek, Marek Halberštát, Vít Vágner, David Látal, Fun, Tim Gregor, Matěj Rous, Tomáš Šťovíček, Štěpán Šantrůček, Vilém Martínek

V zápase bylo hodně osobních soubojů, několik nepřesnosti, ale i pár fotbalových a individuálních momentů, které bylo hezké vidět. Druhý poločas hodnotím lépe, i díky zlepšené komunikaci, důraznosti v osobních soubojích a dohrání každé situaci do konce, čemuž v prvním poločase tak nebylo.

Stále je na čem pracovat a co zlepšovat.

Ondřej Strnad

Text vložil: Ondřej Strnad

• 15.12.2018 10:00 | Mladší elévové A | Halový turnaj U9 ve Vysokém Mýtě -
  • 15.12.2018 13:00 | Starší elévové A | Halový turnaj U11/U10 v Holicích -