FK Letohrad - ZŠK Třemošnice

Další utkání týmu U15 - VP není naplánováno.

8.4.2018 ZÁPAS PLNÝ SOUBOJŮ ⚔️✌️

FK Letohrad – ZŠK Třemošnice 5:0 (3:0)

⚽️Branky: 23. Látal ( Škorpil ), 28. Halberštát ( Škorpil), 31. Vágner ( Škorpil), 59. Látal, 62. Halberštát ( Zeman)

Sestava: Černohous – Vacek, Škorpil, Štefek, Hottmar ( Gregor ) – Šafránek ( Martínek ), Látal, Halberštát, Javůrek (Šimko ) – Zeman, Vágner

đź’¬Slovo trenéra:

Prvních 20 minut to vůbec nebylo ono, nebyla vidět chuť do fotbalu ani to, že by jsme chtěli vyhrát. To se změnilo po první brance a od té doby jsme přidali. Zápas byl plný osobních a tvrdých soubojů a sudí tak musel rozdat i žluté karty. Je potřeba, aby si i kluci uvědomili, že musíme hrát od první do poslední minuty s velkým nasazením a zodpovědně, protože velmi brzy přijdou zápasy, kdy by nás úvodní minuty mohli stát vítězství.

Ondřej Strnad

Text vložil: Ondřej Strnad

• 25.08.2018 09:00 | Starší elévové A | Memoriál J.Břižďaly - Česká Skalice - U11 -

Partner fotbalového klubu FK Letohrad