Srdečně zveme všechny naše členy na valnou hromadu našeho zapsaného spolku, která se uskuteční v pátek 25.1.2019 v klubovně hokejbalového klubu na stadioně v Letohradě. Drobné občerstvení zajištěno.

Jiskra Litomyšl - FK Letohrad

Další utkání týmu U15 - VP není naplánováno.

14.4.2018.

JEDNO VELKÉ UPOZORNĚNÍ ❗️

Jiskra Litomyšl – FK Letohrad 3:0 ( 2:0 )

Sestava: Šimko – Vacek, Škorpil, Štefek, Gregor – Šafránek ( Hottmar) , Javůrek, Halberštát, Černohous- Martínek ( Rous ), Zeman

đź’¬Slovo trenéra:

Tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu, až se ucho utrhne,… to jsou první slova, které mě k tomuto zápasu napadají. Věděli jsme, jaký soupeř nás čeká a že je potřeba hrát s velkým nasazením od začátku. Bohužel se tak nestalo, soupeř na nás hned od začátku začal vyvíjet tlak a my zbytečně dělali chyby, chyby které vyplývali z nedůraznosti v osobních soubojích a v komunikaci, která vlastně nebyla. Nastřelené břevno z úctihodných 25 metrů pro nás mělo být dostatečně velký vykřičník, ale stal se pravý opak. Během 2 minut jsme obdrželi 2 góly a šlo se do šaten. Naše hra se nepatrně zlepšila, ale stále to bylo málo na hráče Litomyšle, kteří byli důraznější a fotbalovější. I my si dokázali vypracovat šance, ale buď jsme trefili brankáře, nebo jsme špatně řešili finální přihrávku či koncovku. Máme tak na čem pracovat a věřím, že se od tohoto zápasu opět odrazíme na vítěznou vlnu. Nutno zmínit i kvalitu soupeře, odehrál velmi dobré utkání a je tak právem lídrem soutěže.

Ondřej Strnad

Text vložil: Ondřej Strnad

• 20.01.2019 09:00 | Starší elévové A | Halový turnaj U11 v Heřmanově Městci -
  • 20.01.2019 13:00 | Mladší elévové A | Halový turnaj U9 v Holicích -