FK Přelouč - FK Letohrad

Další domácí utkání:
FK Letohrad - TJ Hlinsko, 03.11.2018 od 10:00 hod

6.6. 2018. SKVĚLÝ VÝKON ⚽️🙂👏

FK Přelouč – FK Letohrad 2:3 ( 0:0 )

Sestava: Šimko – Vacek ( Rous ), Zeman, Štefek, Gregor – Škorpil, Halberštát, Vágner, Šafránek ( Hottmar ) – Javůrek ( Černohous ), Látal

⚽️Branky: 46. Látal, 48. Látal, 63. Halberštát

đź’¬Slovo trenéra:

K poslednímu zápasu sezony jsme zajížděli netradičně ve středu na hřiště FK Přelouč. Takže někteří kluci dopsali písemky ve škole a rychle spěchali k autobusu, protože odjezd jsme měli 13:45. Zápas jsme začali svižně, okamžitě jsme se ,, nastěhovali“ na polovinu domácího celku a snažili se vykombinovat do šancí, to se dařilo, bohužel jsme nebyli dostatečně důrazní a přesní v koncovce a nutno říct, že i brankář měl několik skvělých zákroků. Domácí hrozili především z brejků, ale buď zasáhnul dobře brankář Šimko, nebo domácí útočníci byli v zakončení příliš zbrklý. Poločas tak skončil 0:0 i přes to, že jsme si vytvořili šancí tak na 10 gólů. V druhém poločase to bylo podobné, byli jsme lepší v kombinaci a troufám si říci, že i fotbalovější, ale byli to domácí, kteří poprvé skorovali. Náš nedůraz v obraně byl tak potrestán. Co ovšem umíme a asi nás to vždy namotivuje, tak je otáčení zápasů. Během 5 minut se nám podařilo otočit zápas na 2:1. Opět jsme si nepohlídali na kraji obraně útočníka, který se rychlým pohybem uvolnil a krásnou střelou překonal brankáře. Nevzdali jsme to, byli jsme trpěliví, dúrazní a hladoví po vítězství. Povedlo se to,… na přízemní centr ze strany naběhl Halberštát a my nakonec vyhráli 3:2. Samozřejmě vítězství mě těší, z čeho mám ale větší radost je to, jakým způsobem jsme ho dosáhli. Klukům děkuju za předvedený výkon.

Ondřej Strnad

Text vložil: Ondřej Strnad

• 20.10.2018 09:30 | Bambíny | AFK Union Rokytnice - FK Letohrad,Lukavice,TJ Sokol Libchavy
  • 20.10.2018 10:15 | U19 - KP | FK Letohrad - TJ Jablonné nad Orlicí