Hlavní menu

Aktualita:

Přípravný zápas A mužstva – sobota 1.2. od 10:00 UMT Litomyšl Jiskra Litomyšl – FK Letohrad

FK Letohrad : SK Pardubičky 0 : 3

Další utkání U15 - VP:
SK Vysoké Mýto - FK Letohrad - příprava - UMT Choceň, 16.02.2020 od 13:30 hod
Další domácí utkání:
FK Letohrad - Jiskra Králíky - UMT Letohrad, 23.02.2020 od 11:00 hod

FK LETOHRAD : SK PARDUBIČKY 0:3 ( 0:1 )

Sestava: Šimko – Šafář, Gregor, Šťovíček, Krejčí – Jurajda, Hauf, Stejskal, Kačena ( Fajt )– Hubálek, Rous

Za hezkého počasí jsme přiítali tým Pardubiček. Hrálo se nahoru dolů, ale byli jsme to my, kdo měl v prvním poločase více šancí. Dvakrát jsme šli sami na brankáře,ale bohužel jsme zvolili špatné řešení zakončení. To co se nám nedařilo v prvním poločase, tak se hostům v tom druhém dařilo. V zakončení byli produktivnější. Je třeba také zminít, že plno šancí hostů zlikvidoval domácí brankář Šimko.

• 08.02.2020 11:00 | U19 - KP | FK Letohrad - FK Česká Třebová - příprava - UMT Letohrad
  • 08.02.2020 16:00 | A muži | SK Hranice - FK Letohrad - příprava - UMT Ústí n.O.