Rozhodnutí výkonného výboru Fotbalové asociace ČR: Veškeré amatérské soutěže se plošně na celém území ČR ukončují.Konečné pořadí zůstává podle stavu k 8. dubnu.Kluby nepostupují ani nesestupují.

FC Hlinsko - FK OEZ 3 : 0

Další utkání U15 - VP:
FK Letohrad - SK Pardubičky, 07.06.2020 od 11:15 hod

FC Hlinsko - FK OEZ Letohrad 3 : 0 (0:0)

Sestava:
Wendl - Černohorský, Dostálek, Faltus (60.Filip), Gelo - Procházka, Bednář, Lorenc, Pokorný - Lukeš, Matějíček (50.Lipenský)

Po devíti zápasech bez porážky přišla zasloužená prohra na hřišti Hlinska. Domácí potvrdili, že pat?í mezi nejlépe bránící mužstvo soutěže a za celý zápas nás prakticky nepustili do vyložené šance. Naše mužstvo podalo podpr?m?rný výkon a omluvou nem?že být ani neú?ast zraněného Macka, který našemu mužstvu citeln? chyb?l.
Do pr?m?rného zápasu vstoupili lépe domácí a v 7 min. musel zasahovat Wendl po střele domácího útočníka. V 14 min. uvolnil Matějíček Lukeše a ten střelou z levé strany pořádně protáhl domácího brankáře. V 18 min. odpustil rozhodčí domácím jasnou penaltu, když Procházku evidentn? srazil domácí brankář. Poté jsme si sice vytvořili optickou převahu, do šancí jsme se ale nedostali. Bohužel v poslední minutě prvního poločasu udělal hrubku Gelo a centr z pravé strany proměnili domácí ve vedoucí branku - 1 : 0. Obraz hry se nezměnil ani ve druhém poločase, sice jsme měli stálou územní převahu, ale domácí defenzíva pracovala na výbornou. Domácí navíc v 53 min. využili další slabší chvilku naší obrany, když se Faltus nechal v souboji p?etla?it domácí hráčkou (reprezentantkou ?R do 17 let), a následný centr proměnili domácí p?ízemní střelou v druhý gól - 2 : 0. Poté jsme již zcela otevřeli hru a v 65 min. domácí útočník z brejku potřetí p?ekonal Wendla - 3 : 0.
Pevn? v??íme, že se naši hráči z tohoto výkonu a výsledku pln? pou?í a p?íští týden proti dosud neporaženému Vysokému Mýtu předvedou výkon o 100% lepší než ten v Hlinsku.

Text vložil: Admin

• 06.06.2020 09:00 | Starší elévové A | TURNAJ O PŘEBORNÍKA PKFS - Svitavy -