Rozhodnutí výkonného výboru Fotbalové asociace ČR: Veškeré amatérské soutěže se plošně na celém území ČR ukončují.Konečné pořadí zůstává podle stavu k 8. dubnu.Kluby nepostupují ani nesestupují.

FK OEZ - SK Masokombinát Polička 2 : 1

Další utkání U15 - VP:
FK Letohrad - SK Pardubičky, 07.06.2020 od 11:15 hod

FK OEZ - SK Masokombinát Polička 2 : 1 (1:0)

Sestava:
Wendl - Černohorský, Macek, Dostálek, Gelo (53.Filip) - Procházka, Lorenc, Pokorný, Lipenský (48.Strnad) - Lukeš, Matějíček (69.Faltus)

Branky:
1. Matějíček, 38. Lukeš

Páté vítězství v ?ad? nad pr?m?rným mužstvem středu tabulky. O vyšší výhru jsme se p?ipravili sami svým nedůrazem a nepřesností v zakončení. Hosté sice za celý zápas prakticky neohrozili naši branku, přesto jsme se v záv?ru strachovali o vítězství.
Fotbalovou lah?dku divák?m nabídl hned v 1 min. Filip Procházka, který p?ešel přes půlku hřiště a jeho krásnou individuální akci zakončil Matějíček - 1:0. V 8 min. jsme nedokázali zužitkovat Procházk?v trestný kop, který prošel brankovým územím a skončil v autu. Další šanci neproměnil v 23 min. osamocený Pokorný. Hned o minutu později prošel Matějíček a jeho střelu leva?kou zastavila až tyč hostujícího brankáře. Do konce poločasu jsme si sice vytvořili v poli výraznou převahu, ale bez důrazu v soupeřov? šestnástce.
Náš tlak pokračoval i po přestávce, ale až příliš jsme se tla?ili p?ehušt?ným středem hřiště a prakticky nevyužívali křídelní prostory. Naše hra upadla místy do pr?m?ru až podpr?m?ru. Až v 38 min. vysunul Černohorský Lukeše, který podél brankáře zvýšil naše vedení -2:0. Další naši šanci neproměnil v 62 min. Lorenc. V 63 min. nabídl svou hrubkou soupeři snížení Černohorský - 2:1. V 64 min. dorážel odražený míč Filip a jeho střela skončila na tyči. Následně v 66 min. trefil potřetí v zápase tyč soupeřovi branky pěknou střelou Lorenc. V záv?ru jsme si již pohlídali vítězství.

Komentá? dodal: Luděk Šedivý

Text vložil: Admin