Rozhodnutí výkonného výboru Fotbalové asociace ČR: Veškeré amatérské soutěže se plošně na celém území ČR ukončují.Konečné pořadí zůstává podle stavu k 8. dubnu.Kluby nepostupují ani nesestupují.

Moravská Třebová - FK OEZ Letohrad 1:2

Další utkání U15 - VP:
FK Letohrad - SK Pardubičky, 07.06.2020 od 11:15 hod

Moravská Třebová - FK OEZ Letohrad 1 : 2 (1:1)

Sestava:
Wendl - Černohorský, Macek, Faltus (64.Bednář), Lorenc - Procházka, Dostálek, Pokorný, Gelo - Matějíček, Lukeš

Branky:
17., 55. Matějíček

Velmi d?ležité vítězství, navíc po jednom z nejlepších výkonč v sezón?. Domácí jsme po celý zápas fotbalov? p?ehráli a zcela zaslouženě si p?ipsali již šesté vítězství v ?ad?. Výrazn? jsme tak promluvili do boje o medailové pozice.
Do zápasu, v němž nemohli nastoupit zranění Bednář, Lipenský, Filip a Satoria, jsme vstoupili aktivně a hned v 2 min. poslal Černohorský do úniku Procházku, který zakončil tvrdou ranou vedle branky. Další šanci si vypracoval v 10 min. Pokorný, jeho střelu z hranice šestnáctky domácí brankář kryl. V 13 min. uklouzl v naší šestnáctce Procházka, ale Wendl své mužstvo skv?lým zákrokem podržel. V 17 min. se měnilo skóre, aut ?ernohorského prodloužil hlavou Lukeš, Matějíček ustál souboj s domácím obráncem a nekompromisně zavěsil po břevno - 0:1. Naše vedení vydrželo jen do 23 min., kdy si slabší chvilku vybral Wendl a domácí dorážkou srovnali - 1:1. Gól do šatny jsme mohli dát v 35 min., ale hlavička Faltuse po Pokorného rohu skončila těsně vedle.
Obraz hry se nezměnil ani po přestávce, míč jsme měli čast?ji na svých kopačkách než soupeř, který se spoléhal pouze na rychlé protiútoky. V 44 min. vystřelil nebezpečn? Lorenc a míč po jeho střele proklouzl pod brankářem těsně mimo branky. Z následného Procházkova rohu šel důrazn? do souboje Faltus a míč skončil opět o pár centimetrů vedle domácí branky. Rozhodnutí p?inesla 55 min., kdy Lukeš vybídl do brejku Matějíčka, který v koncovce zachoval chladnou hlavu a s p?ehledem definitivn? naklonil vítězství na naši stranu - 1:2. Záv?r zápasu jsme takticky zvládli na podtrženou jedni?ku a zaslouženě si odvezli z horké domácí p?dy tři body.

Příspěvek dodal: Luděk Šedivý

Text vložil: Admin