Rozhodnutí výkonného výboru Fotbalové asociace ČR: Veškeré amatérské soutěže se plošně na celém území ČR ukončují.Konečné pořadí zůstává podle stavu k 8. dubnu.Kluby nepostupují ani nesestupují.

Chrudim - Letohrad 0:4

Další utkání U15 - VP:
FK Letohrad - SK Pardubičky, 07.06.2020 od 11:15 hod

SK Chrudim - FK OEZ Letohrad 0 : 4 (0:2)

Sestava:
Wendl - Černohorský, Macek, Faltus (42.Gelo), Horá?ek - Prokopec (54.Lipenský), Nastoupil (48.Lukes), Bednář - Lukeš, Pokorný

Branky:
30., 57., 70. Lukeš, 26.Horá?ek

Vít?zství na hřišti mužstva druhé poloviny tabulky krajského přeboru. Zápas se hrál zároveň jako 2.kolo poháru Pardubického kraje. V semifinále poháru na jaře doma Přivítáme Svitavy.
začátek zápasu se spíše nehrálo než hrálo, domácí vstoupili do zápasu s defenzivní taktikou a již od prvních minut se soustředili na brán?ní a kouskování hry. První šanci zápasu jsme si vytvořili v 7 min., kdy Pokorného trestný kop vyboxoval brankář. V 16 min. odcentroval Bednář, Pokorný hlavou ale minul branku. V 23 min. zahrál trestný kop Pokorný, ale Nastoupil svou vyloženou šanci neproměnil. Po následné rohu střílel nad Horá?ek. V 26 min. jsme se ujali vedení, Pokorný perfektn? zahrál trestný kop a Horá?ek hlavou uplatnil sv?j důraz v malém vápně - 0:1. V 28 min. trefil Pokorný z trestného kopu břevno domácí branky. V 30 min. se kolem obránce oto?il s míčem Lukeš, ale jeho střelu brankář vyrazil. Z následného rohu profitoval z důrazu Faltuse Lukeš a zblízka zvýšil naše vedení 0:2.
Úvodní šanci druhého poločasu p?ipravil Pokorný Lukešovi, ten ale těsně minul branku. V 45 min. neskončila gólem akce Gela a následná střela Bednáře. O dvě minuty ve vyložené šanci uklouzl Bednář. V 54 min. šel důrazn? do souboje s domácím brankářem aktivní Bednář, ale míč skončil na břevn? domácí branky. Z protiútoku zaváhala naše obrana, ale domácí útočník sv?j únik z půlky hřiště zakončil střelou vedle. V 57 min. odcentroval Bednář, Pokorný zpracoval míč pro Lukeše a ten s p?ehledem k tyči vstřelil náš třetí gól - 0:3. Další nebezpečné střely ?ernohorského a Lukese gólem neskončili. Až v poslední minutě našel dlouhý nákop ?ernohorského kanonýra Lukeše a ten sv?j sólový únik chladnokrevn? zakončil svým jubilejním dvacátým gólem v sezón? - 0:4.

Text vložil: Admin

Nabídka webhostingu