Produkty s logem FK LETOHRAD můžete zakoupit na domácích zápasech v kiosku "U Kaboura"



SK Holice x FK Letohrad - 1:3 (1:1) Branky: 40. Prokop – 29. Kyllar, 66. Kabourek, 88. Nágl
Datum: 18.10.2025
Výsledek (poločas utkání): 1:3 (1:1)
Sestavy SK Holice: Javorski – Klír, Chvala (58. Lát), Lukas, Hanč, Balog, Řehák, Prokop, Kovařík (82. Václavek), Petrus (39. Krotil), Knotek
Sestavy FK Letohrad: Doleček M. – Skalický, Macek, Doleček J., Štěpán, Zbudil (90. Halbrštát), Faltus, Kyllar (68. Kail), Nágl, Stejskal (88. Krejčí), Kabourek (86. Šantrůček)
Branky: 40. Prokop – 29. Kyllar, 66. Kabourek, 88. Nágl
Průběh utkání: Domácí potvrdili zlepšující se formu a jednoznačné vítězství v Bohdanči. V určitých fázích nám byli více než vyrovnaným soupeřem. Úvod utkání však jednoznačně patřil nám. Ve 4. a 5. minutě jsme měli několik dobrých příležitostí. Nejprve se po kombinaci Jakuba Dolečka a Kyllara dostal do šance Nágl, ale jeho slabou střelu Javorski kryl. O minutu později opět Doleček našel Stejskala, jeho zakončení bylo v rozhodující okamžik zablokováno. Netrvalo dlouho a agilní Stejskal vybojoval míč, našel centrovaným míčem Kabourka, jeho volej branku netrefil. Ve 21. minutě znovu zakončoval Kabourek, tentokrát přesně, ale jen do domácího brankáře. Pět minut na to, jsme se konečně radovali. Zbudil byl faulován, trestný kop Macka Javorski vytáhl na břevno, dorážku uklidil Kyllar – 0:1. Ve 37. minutě znovu úřadovali aktivní Jakub Doleček se Stejskalem, kdy se druhý jmenovaný dostal až do nadějné pozice, ale místo zakončení volil nepřesnou přihrávku. V této fázi hry se dost výrazně osmělili i domácí a po centru Lukase, hlavičce Klíra, doklepával Prokop – 1:1. Zanedlouho mohlo být ještě hůře. Před pokutovým územím se uvolnil Kovařík, jeho střela skončila na břevně. Druhý poločas domácí znovu pokračovali v aktivitě. Dvě střely ze střední vzdálenosti těsně míjely naší branku. Důležitý okamžik přišel v 60. minutě. Řehákovi se podařilo odcentrovat a loženku Baloga zneškodnil brankář Doleček. Od té doby jsme otěže zápasu pevně uchopili my. V 66. minutě Kyllar přihrál Kabourkovi, který nás přesnou střelou pod tělem Javorského, dostal do vedení – 1:2. V závěru utkání byl tentýž hráč faulován v pokutovém území a penaltu bezpečně proměnil Nágl – 1:3. Podtrženo, sečteno, vezeme z Holic tři body.