22_20251021_153241.png
149_20260619_080709.jpg

Turnaj a soustředění Mladší přípravka Bystřice nad Pernštejnem 2026

Turnaj a soustředění Mladší přípravka Bystřice nad Pernštejnem 2026

Turnaj a soustředění Mladší přípravka Bystřice nad Pernštejnem 2026

O víkendu v sobotu 13. června jsme se s dětmi v ranních hodinách vydali směr Bystřice nad Pernštejnem, kde se konal již tradiční charitativní turnaj kategorie U9. Počasí k nám bylo přívětivé a cesta nám příjemně ubíhala. V Bystřici jsme měli zajištěno ubytovali v místní školní tělocvičně, kde jsme měli pohodlné zázemí se vším, co jsme k přespání potřebovali. Vzhledem k brzkému zahájení turnaje jsme se, ale museli přesunout přímo na hřiště. Počasí bylo dost na vážkách a bylo jasné že asi zprchne. Zápasy ubíhaly svižně, organizace skvěle šlapala. Do turnaje jsme nasadili dvě družstva a obě bojovala jako lvi!

Družstvo Letohrad "starší"
Sestava:
Filip Kmeť - Ester Kovaříková, Filip Mazurkiewicz, Tomáš Formánek (hostující hráč Jiskra Králíky), Sam Franko, Filip Zajíček, Míša Nágl, Šimon Motl 
Starší kluci a Ester vlétli do turnaje jako uragán. Základní skupinou prošli bez jediné prohry a postoupili do bojů o medaile z 1. místa!

Zápasy v základní skupině:
Letohrad 1:1 Moravské Budějovice (Gól: Fila Mazurkiewicz)

Letohrad 2:1 Tišnov 2:1 (Góly: Zajda, Míša)

Letohrad 3:0 Doubravník (Góly: Ester, Zajda, Tomáš Formánek)

Letohrad 3:0 Bystré 3:0 (Góly: Míša, Zajda 2x)

Letohrad 4:0 Žijeme hrou 4:0 (Góly: Míša, Ester, Zajda 2x)

V nadstavbové části a bojích o konečné umístění už se projevila únava a silná konkurence, ale i tak tým nechal na hřišti maximum.
Letohrad 2:5 Tišnov 2:5 (Góly: Míša 2x)

Letohrad 1:3 Blansko 1:3(Gól: Zajda)

Letohrad 0:3 Žamberk 0:3

Tým starších si nakonec z Bystřice odvezl krásné 4. místo ze 17.. Obrovským úspěchem pro Letohrad navíc bylo, že naše Ester byla vyhlášena nejlepším hráčem celého turnaje! Esterko, velká gratulace!

Družstvo Letohrad "mladší"
Sestava:
  Barnabáš Faltus - Marek Skalický, Vilda Šťovíček, Mykyta Dudin, Mathias Janota, Antonín Dutka, Zbyšek Maixner, Tadeáš Dušek 

Naši mladší sbírali cenné zkušenosti, ukázali obrovskou bojovnost a v každém zápase nechali srdíčko. I přes silné soupeře dokázali vybojovat ucházející výsledky.

Letohrad 0:9 Žamberk

Letohrad 3:3 Tišnov (Góly: Mára, Toňa, Vilda)

Letohrad 4:2 Jiskra Vír 4:2 (Góly: Mára 2x, Vilda, Bárny)

Letohrad 0:5 Moravské Budějovice

Letohrad 0:6 Velké Opatovice

Letohrad 2:3 Žijeme hrou 2 (Góly: Máťa, Vilda)

Mladší družstvo se v celkovém hodnocení umístilo rovněž na parádním 9. místě ze 17 týmů.

Zasloužená odměna a večerní jízda:
Tím ale náš společný program zdaleka neskončil. Po turnaji byl pro děti i jejich rodiče připravený bohatý program pro utužení party. Nejdříve jsme se vydali na procházku, po které následovalo zasloužené osvěžení v krytém bazénu. Zlatou tečkou za sportovním odpolednem byl společný bowling, kde jsme si užili spoustu smíchu a zábavy.     Po takto náročném dni všem pořádně vyhládlo, a tak k večeři přišla vhod objednaná pizza, která u dětí vyvolala obrovské nadšení. Oproti minulému roku nás čekalo jedno velké a milé překvapení – na noc zůstalo v tělocvičně opravdu hodně rodičů s dětmi, což vytvořilo úžasnou rodinnou atmosféru.    Brzy ráno trenéři vyrazili na nákup a v místním altánu pohostili snídaní jak unavené, ale spokojené děti, tak i jejich rodiče. Nad čerstvým jídlem a ranní kávou jsme udělali krásnou tečku za celým víkendem.   

Velké poděkování patří organizátorům za skvělý turnaj, dětem za bojovnost, Esterce za reprezentaci klubu a všem rodičům za perfektní partu a podporu! Letohrad, do toho!