FK LETOHRAD – ŽSK Třemošnice 7:2 (4:1)

domácí: Martinovský –Štěpán P., Kail, Macek(74.Pokorný), Šponar (77.Preclík) – Bartoň, Chládek, Čada  – Smíšek (61.Lorenc), Kabourek, Trnka (70.Hiller)

hosté: Vojáček (70. Mrázek) – Jelínek, Mejtský, Petr, M. Šindelář – P. Šindelář, Král, T. Forman, J. Vančura – D. Forma, Hejcman

branky:3,57 Trnka ,18, 28 Kabourek, 8.Kail,59 Čada,88 Hiller – 29.Vlastní,72 Forman

ŽK: 0:0

HR: Kudyn Milan AR: Papáček,Pagáč

Diváků:100

Jedno z nejlehčích vítězství domácích v této sezoně. Domácím stačilo úvodních 20 minut utkání po kterých byl stav zápasu 3:0. Pak se sice poprvé osmělili hosté, když vyslali první střelu na Martinovského. Jinak po 20-ti minutách domácí v nasazení polevili a utkání se dohrávalo pouze z povinnosti. Letohrad si za stavu 4:0 vstřelili vlastní branku a tak v prvním poločase stříleli pouze domácí. Jinak je pro hosty výsledek 7:2 ještě milosrdný, protože v průběhu zápasu si domácí vypracovali minimálně dalších 7 vyložených brankových příležitostí které neproměnili.

Hodnocení trenéra FK LETOHRAD: Kluky musím pochválit za aktivní vstup do zápasu. Myslím, že naše hra v prvních 25 minutách snesla přísné měřítko. Poté jsme začali být pohodlní, nechtělo se nám bránit a byli jsme potrestáni brankou. Druhý poločas se hrál bezstarostný fotbal. Věřím, že do dalších utkání zlepšíme proměňování šancí a v naší hře bude co nejmíň výpadků, které tam pořád máme.